نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برگزاري دومين جشنواره گردشگري سفر به توران

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/02/04
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- «حميد يزداني» اظهار داشت: اين جشنواره با هدف آشنايي گردشگران با قابليت‌هاي طبيعي شهرستان شاهرود به ويژه منطقه نمونه گردشگري توران بخش بيارجمند، چهاردهم تا پانزدهم ارديبهشت‌ماه برگزار مي‌شود. وي با اشاره به برگزاري موفقيت‌آميز اين جشنواره در سال گذشته اظهار داشت: جشنواره گردشگري سفر به توران براي دومين سال پياپي با همکاري بخشداري، شوراي اسلامي و شهرداري بيارجمند، اداره پارک ملي توران و شوراي اسلامي و دهياري روستاهاي هدف گردشگري قلعه‌بالا و رضا‌آباد برگزار مي‌شود. يزداني با بيان اين که شهرستان شاهرود از ظرفيت بالايي در زمينه برگزاري تورهاي طبيعت‌گردي برخوردار است، گفت: حضور گردشگران و بهره‌مندي جوامع محلي از مواهب گردشگري و صنعت توريسم، بهترين انگيزه براي حفظ محيط زيست و ميراث طبيعي است. اين مقام مسوول بازديد از روستاي هدف گردشگري قلعه‌بالا، مناطق نمونه گردشگري زيستکره توران و رضا‌آباد، مشاهده گورخر آسيايي و زاغ‌بور را از برنامه‌هاي اين جشنواره اعلام کرد. وي با بيان اين که مجموعه توران متشکل از 3 قسمت؛ پارک ملي، پناهگاه حيات وحش و منطقه حفاظت شده است، افزود: اين منطقه در قسمت جنوبي جاده تهران ـ مشهد و شمال شرقي دشت کوير قرار دارد. مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان با اشاره به اين که منطقه مذکور بزرگ‌ترين منطقه تحت حفاظت سازمان محيط زيست کشور است، گفت: اين منطقه به لحاظ پوشش گياهي از تنوع بالايي برخوردار است و برخي از نادرترين گونه‌هاي جانوري مانند يوزپلنگ آسيايي، گورخر ايراني و پرندگاني همچون زاغ‌بور و هوبره ديده مي‌شود. يزداني افزود: در مجموعه روستاهاي اين منطقه طوايف و ايلات مختلفي سکونت دارند و گليم، توبره، پلاس، سوزن‌دوزي و البسه محلي از صنايع دستي منطقه به شمار مي‌آيند. وي گفت: با وجود مواهب طبيعي و جاذبه‌هاي گردشگري در منطقه توران، در سفر هيات دولت به استان سمنان، 2 منطقه نمونه گردشگري زيستکره توران و رضا‌آباد خوارتوران مصوب شد. مجموعه توران با بيش از يک ميليون و 400 هزار هکتار مساحت، دومين ذخيره‌گاه زيستکره جهان از نظر وسعت به شمار مي‌آيد. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)