نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جزایر ایرانی خلیج فارس قابلیت تبدیل به منطقه گردشگری را دارند

تهران - مدرس دانشگاه و فعال صنعت گردشگری گفت: جزایر ایرانی خلیج فارس توانایی تبدیل شدن به مقصد گردشگری را دارند اما به دلیل نبود زیرساخت های لازم این جزایر برای بسیاری از هموطنان ناشناخته است. 'امیر حسین جعفری' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با یادآوری این که بسیاری از کشورها برای جذب توریست اقدام به ساخت جزایر مصنوعی می کنند، افزود: وجود جزایر متعدد در خلیج فارس این امکان را برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ایران ایجاد کرده است. وی گفت: هر یک از جزایر ایرانی خلیج فارس قابلیت تبدیل شدن به یک منطقه گردشگر پذیر مانند کیش و قشم را دارند که نیازمند سرمایه گذاری دولت در زمینه ایجاد زیرساخت های مورد نیاز مانند اسکله، فرودگاه، ساخت مراکز اقامتی و پذیرایی است. جعفری در ادامه یادآور شد: جزایر کیش و قشم نیز پیش از تبدیل به قطب گردشگری فاقد زیرساخت های لازم برای پذیرش گردشگر بودند اما دولت وقت برای تشویق سرمایه گذار بخش خصوصی وارد عمل شد و امروز شاهد رونق گردشگری در این مراکز هستیم. این فعال صنعت گردشگری تاکید کرد که رونق سفر گردشگران ایرانی و خارجی به جزایر ایرانی خلیج فارس ضمن تحکیم حاکمیت ایران بر این مناطق، سبب ایجاد همگرایی ملی می شود. مدیرعامل شرکت ایرانگردی مارکوپولو با اشاره به وجود 38 جزیره ایرانی در خلیج فارس گفت: جزایری مانند تنب بزرگ و کوچک، ابوموسی، هندورابی، سیری، هرمز و هنگام برای بسیاری از مردم ایران ناشناخته هستند زیرا هیچ تبلیغی برای آشنایی مردم با این مناطق صورت نگرفته و کمتر کسی به این جزایر سفر داشته است. جعفری یادآور شد: برای نمونه در نوروز امسال، جشنواره کیش هر شب از شبکه سه سیما پخش شد و بسیاری از کسانی که تاکنون به این جزیره سفر نکرده اند، با دیدن این برنامه ترغیب می‌شود که حداقل یک بار به این منطقه سفر کنند. این مدرس دانشگاه تاکید کرد: تا زمانی که زیرساخت های لازم برای پذیرش، پذیرایی و اسکان گردشگر در این جزایر توسط دولت ایجاد نشود، نمی توان امیدوار بود که بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این مناطق پیش قدم شود.