نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف آخرین بخش "کتاب مرگ" +عکس

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/02/03
این کتاب که توسط "آمنهوتپ" بناینگذار معبد "آمون" در مصر باستان بر روی یک تکه پاپیروس به طول 20 متر به رشته تحریر درآمده است داستان کلمات و عبارات جادویی است که مردم مصر پس از مرگ عزیزانشان برای هدایت آنان در جهان پس از مرگ به زبان می آوردند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، تمدن مصر باستان بدون شک یکی از غنی ترین و پربارترین تمدن های بشری است که هنوز بخش های زیادی از آن دوران به صورت اسرار برای ما باقی مانده است. اما در جدیدترین کشف صورت گرفته توسط باستانشناسان آخرین بخش ها از " کتاب مرگ" که یک کتاب باستانی مربوط به 1420 سال قبل از میلاد مسیح است کشف شده است. دکتر "جان تیلور" به همراه بخش های کشف شده در این کتاب به زندگی ارواح و مردگان پس از مرگ بر اساس اعتقادات مردم در تمدن مصر باستان پرداخته می شود. دانشمندان و مصرشناسان گوناگونی در یک صد سال اخیر به دنبال کشف آخرین صفحات این کتاب که از جنس پاپیروس بوده است بودند. در نهایت دکتر "جان تیلور" مصرشناس موزه بریتانیا در جستجویی که در تکه نوشته های موجود در انبار موزه" کوینزلند" داشته است موفق به کشف بخش های مربوط به آخرین صفحه از این کتاب شده است. این کتاب که توسط "آمنهوتپ" بناینگذار معبد "آمون" در مصر باستان بر روی یک تکه پاپیروس به طول 20 متر به رشته تحریر درآمده است داستان کلمات و عبارات جادویی است که مردم مصر پس از مرگ عزیزانشان برای هدایت آنان در جهان پس از مرگ به زبان می آوردند. کارشناسان و مسئولین موزه کویینزلند اعلام کرده اند که : باعث افتخار است که قطعات یافت شده در موزه آنها به کامل شدن این کتاب باستانی کمک کرده است. قرار است که دکتر تیلور با اضافه کردن این بخش ها به بخش اصلی کتاب که در موزه بریتانیا موجود است کتاب مورد نظر را تکمیل کند.