نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رود کارون به ثبت مي‌رسد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/02/03
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- «حکمت‌الله موسوي» با بيان اين مطلب اظهار داشت: با همکاري استان چهارمحال و بختياري پرونده رودخانه کارون براي ثبت در فهرست ميراث ملي آماده مي‌شود. وي تصريح کرد: تلاش مي‌شود پرونده اين اثر طبيعي امسال به اجلاس شوراي سياست‌گذاري ثبت برسد و در صورت آماده نشدن، سال آينده آن را به ثبت خواهيم رساند. اين مقام مسوول در ادامه گفت: کارون پرآب‌ترين و بزرگ‌ترين رودخانه ايران است که جاي خالي آن در فهرست ميراث ملي به وضوح ديده مي‌شود. موسوي افزود: کارون با طول ۹۵۰ کيلومتر، طولاني‌ترين رود کشور به شمار مي‌آيد که بخشي از آن قابل کشتيراني است و در حاشيه آن تمدن‌هاي بزرگي از ايران شکل گرفته ‌است. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)