نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هتل‌های «هما» را تک تک می‌فروشیم

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/02/02
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ حمل و نقل ـ با توجه به تاکیدات وزیر راه و شهرسازی مبنی بر فروش مجموعه هتل‌های هما هنوز این هتل‌ها پس از دوبار عرضه به فروش نرسیدند. هر چند که حرف و حدیث‌های بسیاری در خصوص به فروش نرسیدن این هتل‌ها به گوش می‌رسد، مدیرعامل هما معتقد است این هتل‌ها به صورت تک تک زودتر به فروش می‌رسد. «فرهاد پرورش» در گفت و گو با CHN، گفت: « مجموع هتل‎های ‌هما که دارای 5 هتل در شهرهای تهران، مشهد، بندرعباس، شیراز و اصفهان هستند در سه نوبت عرضه شده که دوبار آن با قیمت قدیم 530 میلیارد تومان و یک بار آن با قیمت جدید 651 میلیارد تومان بوده است.» وی در پاسخ به این سوال که افزایش قیمت این هتل‌ها دلایل به فروش نرسیدن آن است گفت: «بارها متقاضیانی برای خریدهتل‎‌های هما به شکل تفکیک شده در مشهد یا بندرعباس به سازمان خصوصی‌سازی یا این شرکت مراجعه کردند چرا که این حجم سرمایه در شرایط فعلی اقتصادی برای سرمایه‎گذارانی که قصد خرید هتل‌های هما را دارند بسیار سنگین است. لذا پیشنهادی مبنی بر فروش تک تک این هتل‌ها به سازمان خصوصی سازی داده‌ایم.» پرورش ادامه داد: «به سازمان خصوصی‎سازی پیشنهاد کردیم که در نوبت بعدی اگر امکان داشت در هیات دولت مصوب کنند که این مجموعه به شکل تک تک فروخته شود.» مدیرعامل ایران ایر در ادامه به تاکیدات علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی مبنی بر فروش این مجموعه اشاره کرد و اذعان داشت: «در قانون بودجه سالهای 1390 و 91 پیش‎بینی شده تا درآمد حاصل از فروش هتل‌های هما صرف توسعه ناوگان هوایی هما شود.» به گفته وی، درآمد حاصل از فروش هتل‌های هما به نوبه خود منجر به تسریع توسعه در ناوگان هوایی ایران ایر می‌شود.» پرورش با اشاره به این‌که طبق مصوب دولت و مجلس 500 میلیارد تومان از فروش هتل‌های هما عاید ناوگان هوایی هما می‌شود تاکید کرد: «با خصوصی‏سازی این هتل‌ها برخی هواپیماهایی که میانگین عمرشان بالاست از ناوگان خارج می‌شوند.» مدیرعامل بزرگترین ایرلاین داخلی کشور با اشاره به این‌که در حدود 1500 میلیارد تومان هزینه مجموعه برند و ذخیره نیروی انسانی این شرکت است یادآور شد: «سومین عرضه هتل‌ها در 22 اردیبهشت سال جاری است که طبق مصوبه 1+50 درصد سهم آن در فرابورس عرضه می‎شود.» به گفته وی، یکی از دلایلی که 1+50 درصد سهم در این عرضه مد نظر قرا گرفته خروج این شرکت از شکل دولتی آن به شکل خصوصی است. پرورش در ادامه تاکید کرد: «اگر هما خصوصی‏سازی و با قوانین تجاری اداره شود در این صورت با توجه به محدودیت‏های تحریم می‌تواند چابک تر عمل کند.»