نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمایشگاه بین المللی گردشگری چین با حضور ایران گشایش یافت

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/02/02
پکن - نمایشگاه بین المللی بازار گردشگری و مسافرتی چین 2012 روز چهارشنبه در شهر پکن با حضور شماری از آژانس ها و شرکت های ایرانی گشایش یافت. به گزارش ایرنا ، در نخستین ساعت آغاز به کار این نمایشگاه بازدید کنندگان بسیاری به خصوص شهروندان چینی برای کسب اطلاعات در غرفه های ایران حضور یافتند. جمهوری اسلامی ایران از اواسط سال گذشته به عنوان یکی از مقاصد گردشگری چین انتخاب شده است . ' ابراهیم پور فرج '، رییس هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران در محل این نمایشگاه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: تفاهم نامه امضا شده بین ایران و چین برای جذب گردشگران این کشور و سفر آنان به ایران بسیار موضوع مهمی است. وی با اشاره به اینکه 12 شرکت توریستی ایران برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی گردشگری چین حضور یافته اند، گفت: ایران اکنون به عنوان صدو یازدهمین کشور در فهرست مقاصد گردشگری چین ثبت رسمی شده است. وی بازار چین را برای گردشگری ایران بسیار مهم خواند و افزود: براساس آمار ارائه شده در سال گذشته حدود 70 میلیون چینی برای جهانگردی از کشورشان خارج شدند و ما باید حتما سهم مناسبی از این بازار را به خود اختصاص بدهیم. وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 20 شرکت توریستی ایران در فهرست جهانگردی چین با ارائه جزییات اطلاعات ثبت شده اند، گفت: ما در آغاز راه هستیم و باید برای جذب گردشگران چینی تقاضاهای آنان را شناسایی و برای آن برنامه ریزی کنیم. وی تاکید کرد، شرکت های ایرانی در طول نمایشگاه پکن برای معرفی جاذبه های ایران در عرصه های مختلف تلاش خواهند کرد و امید است با برنامه ریزی طی دو سال آینده سهم مناسبی از گردشگران چینی را به خود اختصاص بدهیم. نمایشگاه بین المللی گردشگری و مسافرتی چین همه ساله به مدت سه روز در پایتخت این کشور برگزار می شود و از مهمترین نمایشگاه های صنعت گردشگری در جهان به شمار می رود. نمایشگاه 2012 گردشگری چین تا روز جمعه این هفته ادامه می یابد. قرار است مسوول ایرانی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه با مسوولان گردشگری سایر کشورها درباره تعامل در حوزه کاری و جذب گردشگر گفت و گو کنند. چین در سال 2011 میلادی سومین مقصد گردشگری دنیا و بزرگترین صادر کننده‌ گردشگر به جهان شناخته شد. بر اساس برآوردهای سازمان جهانی جهانگردی، جمعیت گردشگران خروجی این کشور در سال 2020 میلادی به 100میلیون نفر می‌رسد و به همین خاطر بسیاری از کشورها در تلاشند تا سهم بیشتری از گردشگران چینی را به خود اختصاص دهند.