نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بخش انگليسي وب سايت سعدآباد راه‌اندازي شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/11/19
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta) -به نقل از روابط عمومي مجموعه سعدآباد، با هدف رسيدن به استاندارد وب‌ سايت‌ها و با بهره‌گيري از تکنولوژي ارتباطات و به‌ منظور اطلاع‌رساني بهينه و ارتباط با گردشگران خارجي، بخش انگليسي سايت مجموعه که طراحي و ترجمه آن از چند ماه گذشته آغاز شده بود همزمان با فرا رسيدن ايام‌الله دهه فجر راه اندازي شد. بنا بر اين گزارش، بخش انگليسي سايت مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد شامل امکانات و بخش‌هاي مختلفي شامل اخبار نمايشگاه‌ها، معرفي موزه‌ها و آثار موزه‌اي، راهنماي بازديد از کاخ‌موزه‌هاي سعدآباد‌ و گزارش تصويري رويدادهاي فرهنگي است. اين اقدام با هدف توسعه فضاي اطلاع‌رساني و معرفي مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد به مخاطبان انگليسي‌زبان و تکريم گردشگران در تمام نقاط جهان صورت گرفت. علاقه‌مندان و گردشگران خارجي مي‌توانند براي بهره‌برداري از بخش انگليسي سايت مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد به گزينه English اين سايت به نشاني www.sadmu.com و يا www.sadmu.com/?lang=En مراجعه کنند. منبع خبر: خبرگزاري ميراث آريا (chtn)