نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سان فرانسيسکو بر اثر زلزله ويران شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/02/02
106100936236942 سال پيش در بامداد روز 18 آوريل سال 1906 ميلادي در ساعت پنج و 12 دقيقه بامداد به وقت محلي زلزله بسيار شديدي شهر سان فرانسيسکو در ايالت کاليفرنيا را لرزاند. زمين لرزه اي به قدرت 7.9 درجه در مقياس ريشتر شهر سان فرانسيسکو را به لرزه درآورده و ساختمان هاي شهر فرو ريختند. اما هنوز وقايع بدتري در انتظار اين شهر بودند.شکستگي در شبکه هاي لوله هاي انتقال گاز شهري موجب يک آتش سوزي سهمگين در مرکز شهر شد و 25 هزار ساختمان در اين حريق سوختند. آتش سوزي ها و غارتها ظرف چند ساعت مرکز تجاري اين شهر ثروتمند که هنگام هجوم جويندگان طلا ساخته شده بود را به ويرانه اي مبدل ساخت. در جريان اين زلزله بيش از700 نفر از اهالي شهر کشته و 250 هزار نفر بي خانمان شدند. البته براساس آمار جديد تري تلفات زلزله سان فرانسيسکو 3000 نفر اعلام شده است. به اين ترتيب در بامداد روز 18 آوريل سال 1906 ميلادي زلزله بسيار شديدي شهر بزرگ و ثروتمند سان فرانسيسکو را به لرزه درآورد. زلزله ، آتش سوزي ها و غارت ها اين شهر بزرگ جنوب غرب ايالات متحده را به ويرانه اي تبديل کردند. شهر سان فرانسيسکو که روي گسل عظيم سان آندره آس قرار دارد ، امروز نيز هر لحظه با خطر يک زلزله عظيم روبرو است. تصاویر از ویکی پدیا بهرام افتخاري/جام جم