نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كليساي مقوايي در نيوزيلند + عکس

تعداد بازدید : 233
تاریخ : 1391/02/02
مسئولان شهر كراسيت چرچ نيوزيلند، در اقدامي عجيب تصميم گرفتند براي مدتي يك كليساي مقوايي را جايگزين كليساي شهر كنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري تلگراف؛ كليساي اين شهر كه از آثار تاريخي آن نيز به حساب مي آمد، در نتيجه زلزله هاي 6 و 7 ريشتري در سال 2010 و 2011 در اين كشور دچار آسيب هاي جدي شد، بنابراين مسئولان شهر تصميم به بازسازي آن گرفتند، اما در اقدامي جالب ساخت كليساي مقوايي را انتخاب كردند تا در فاصله زماني بازسازي كليساي قبلي، مردم بتوانند از اين كليسا در انجام مراسم مذهبي خود استفاده كنند. اين طرح متعلق به يك معمار خلاق ژاپني است كه پيش از اين نيز به خاطر ساخت سازه هاي لوله اي و كاغذي شهرت داشته است. هزينه ساخت اين كليسا، حدود 8.3 ميليون دلار برآورد شده كه در مقايسه با هزينه ساخت يك كليساي دائمي كه به حدود 20 ميليون دلار مي رسد، بسيار كمتر است.