نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازديدكنندگان به شهر زيرزميني «سامن» راه مي‌يابند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/02/02
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- اسدالله بيات بيان كرد: فصل چهارم كاوش باستان‌شناسي در شهر زيرزميني «سامن» پايان يافته و امسال مي‌خواهيم يكي از كارگاه‌هايي را كه در آن كاوش شده است، براي بازديد مردم آماده كنيم. او ادامه داد: در اين راستا بايد مسير ورود و خروج گردشگران مشخص شود و پس از تثبيت اسكلت‌هاي كشف‌شده، ويترين‌هايي را براي نمايش آن‌ها تهيه كنيم. البته به نظر مي‌رسد با توجه به محدويدت فضا در اين محل و باريك بودن مسيرها، بايد براي بازديد محدوديت‌هايي در نظر گرفته شود. شهر زيرزميني «سامن» در استان همدان چند سال پيش در جريان يك عمليات مربوط به شركت مخابرات كشف شد. كاوش‌هاي انجام‌شده در اين محوطه نشان داد در شهر سامن يك شهر زيرزميني به‌صورت دست‌كند ساخته شده است كه از برخي فضاهاي آن براي تدفين مردگان استفاده مي‌شد. همچنين در كاوش‌ها 60 اسكلت شناسايي شدند و مطالعات انسان‌شناسي در چند سال گذشته روي آن‌ها انجام شد. علي خاكسار – سرپرست كاوش‌هاي باستان‌شناسي محوطه‌ي سامن - تأكيد كرده است: با فراهم شدن شرايط براي بازديد از اين مجموعه‌ي زيرزميني بايد پلان مديريتي تهيه شود تا بازديدها به‌دليل محدود بودن فضا به‌درستي انجام شوند. چندي پيش شايعه‌هايي درباره‌ي كشف تعدادي كوتوله در شهر زيرزميني «سامن» مطرح شد كه سرپرست كاوش‌هاي اين مجموعه و مديركل ميراث فرهنگي و گردشگري استان همدان آن را تكذيب كردند. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)