نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف تخم دايناسوري که 60 میلیون سال قدمت دارد!

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1391/01/30
دانشمندان در منطقه قفقاز روسیه در یك سفر تحقیقاتی تخم های دایناسوری را كه گفته می شود بیش از 60 میلیون سال قدمت دارد كشف كردند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از رادیوی صدای روسیه،دانشمندان چچنی در سفر تحقیقاتی به مناطق اطراف جمهوری چچن چند تخم دایناسور را یافتند كه به 60 میلیون سال پیش تعلق دارد. دانشمندان علوم جغرافیا با هدف پژوهش در آبشارهای مطالعه نشده كوه ها به این منطقه سفر كرده بودند، اما به طور اتفاقی اجسام كره ای شكل بزرگی را در میان صخره ها در ارتفاع دو هزار متری یافتند. به گفته دانشمندان، این كره های فسیلی به رنگ سفید و زرد هستند و از نظر ابعاد با یكدیگر كاملا متفاوت می باشند و قطر آنها از 24 تا 102 سانتیمتر می رسد. گفتني است تفاوت اندازه های این تخم ها با تخم بزرگترین پرندگان امروزی 15 تا 20 سانتیمتر می باشد و دانشمندان چچنی بر این باورند كه تخم ها معتلق به دایناسورهای گیاه خوار می باشد.