نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خبرخوش : «جزیره ابوموسی» منطقه نمونه گردشگری شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/30
معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع ‌دستي و گردشگري کشور گفت: در سفر هفته گذشته هيات دولت به استان هرمزگان، تبديل جزيره ابوموسي به منطقه نمونه گردشگري تصويب شد. به گزارش عصرایران به نقل از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، «سيد حسن موسوي» ضمن اعلام اين خبر افزود: در همين رابطه، سازمان ميراث‌ فرهنگي مشوق‌هايي را با هدف تسهيل سفر هم‌وطنان به اين جزيره در نظر خواهد گرفت. وي اظهار داشت: جزيره ابوموسي يکي از جزاير زيباي ايراني است که اميدوارم تصويب تبديل آن به منطقه نمونه گردشگري از سوي هيات دولت باعث افزايش ميزان ورود گردشگران داخلي و خارجي به اين جزيره شود. رئيس سازمان ميراث‌ فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري در ادامه گفت: همچنين در اين سفر هيات دولت با تکميل زيرساخت‌هاي گردشگري در بندر لنگه موافقت شد. وي اضافه کرد: با توافق هيات دولت، زيرساخت‌هاي گردشگري بندر لنگه از محل اعتبارات منطقه آزاد تجاري کيش تکميل خواهد شد. يادآور مي‌شود، هيات دولت در نود و نهمين سفر استاني خود هفته گذشته در هرمزگان حضور يافت. عصرایران که پیش از این پیشنهاد تبدیل جزیره ابوموسی به یک قطب گردشگری را مطرح کرده بود اقدام دولت در تبدیل این جزیره ایرانی به منطقه آزاد گردشگری را شایسته تقدیر و اقدامی عملی برای تثبیت حاکمیت ایران بر این قطعه از خاک میهن می داند و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری رسانه ای در این خصوص با مسوولان محترم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعلام می نماید.