نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

باستان شناسانی از ایتالیا و ژاپن به ایران می آیند

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/01/29
تهران- رییس پ‍ژوهشکده باستان شناسی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور از سفر باستانشناسان ایتالیایی و ژاپنی به ایران خبر داد. 'محمود میراسکندری' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: سفر این گروه های باستان شناسی پیرو تفاهمنامه هایی است که در گذشته پیرامون همکاریهای باستان شناسی بین ایران و سایر کشورها منعقد شده است. وی ادامه داد: گروه باستان شناسی ایتالیا قرار است پنجم اردیبهشت ماه به ایران سفر کند و برای 45 روز کاوش های خود را در شهر تاریخی استخر انجام دهند. میراسکندری با بیان اینکه این مطالعات و کاوش های باستان شناسی با حضور کارشناسان و باستان شناسان ایرانی صورت می گیرد، توضیح داد:در انجام عملیات های کاوش و مطالعات باستان شناسی همواره یک باستان شناس ایرانی به عنوان سرپرست گروه معرفی می شود. رییس پژوهشکده باستان شناسی کشور تاکید کرد: کاوشگران ایتالیایی به دنبال یافتن نشانه هایی از مساجد صدر اسلام در شهر تاریخی استخر هستند که ارزش مطالعاتی فراوانی دارد. وی یادآور شد: در این شهر ساز هایی از دوران اشکانی، ساسانی و دوران اسلامی وجود دارد. میراسکندری همچنین گفت: قرار است یک گروه باستان شناسی ایتالیایی نیز کار مطالعه و کاوش روی شبکه آبیاری در شهر تاریخی بیشاپور را انجام دهند. وی افزود: قرار است سفر این گروه باستان شناسی خرداد ماه امسال انجام شود. رییس پژوهشکده باستان شناسی کشور درباره سفر گروه باستانشناسی ژاپنی به ایران نیز گفت: آنان قصد دارند روی شهر تاریخی ارسنجان مطالعات باستان شناسی داشته باشند. رییس پژوهشکده باستانشناسی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکید کرد که یافته های گروه های باستان شناس دیگر کشورها در محوطه های تاریخی ایران در اختیار ایران قرار می گیرد. میراسکندری، سفر این گروه های باستان شناسی به ایران را فرصتی برای کشوردانست چرا که این گروه ها اغلب با استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدید به ایران سفر می کنند کاوشگران ایرانی می توانند از تجهیزات و مطالعات آنان استفاده کنند.