نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگترین سفره‌های هفت سین نوروز 91 در دو نقطه كشور برپا می‌شود

به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta) - عضو هیات مدیره شركت سفر و گردشگری استان تهران و مبتكر طرح برپایی بزرگترین سفره هفت سین نوروز گفت: نوروز سال 91 برای دومین بار و همزمان در دو نقطه كشور بزرگ‏ترین سفره‏های هفت‏سین تاریخ كشور برپا می‏شود. 'رقیه حاتمی پور فرشی' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: نوروز سال 89 برای نخستین بار، بزرگترین سفره هفت سین تاریخ كشور در مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد تهران برپا شد و به سبب استقبال قابل توجه شهروندان تهرانی یك ماه در این مجموعه در معرض دید عموم قرار گرفت. وی ادامه داد: نوروز سال آینده این سفره در دو نقطه یعنی در یكی از مجموعه‏های فرهنگی، تاریخی تهران و نیز در منطقه كلارآباد و متل قو ، كرانه‏های دریای خزر، برپا خواهد شد. حاتمی پور اظهار داشت: با توجه به اینكه مردم علاقه مند هستند هنگام تحویل سال پیش خانواده‏های خود باشند؛ می توان این سفره ها را از یك هفته جلوتر از آغاز سال نو برپا كرد. منبع خبر: خبرگزاري جمهوري اسلامي (irna)