نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حراج بليط تايتانيك/ تصویر

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/29
حراجي در نيويورك آمريكا بليط اصلي كشتي تايتانيك را به حراج گذاشت. در اين حراجي همچنين منو غذا و چندين كالاي ديگري كه از لاشه اين كشتي در اعماق دريا به دست آمد، به حراج گذاشته شد. سایز اصلی تصویر به گفته مسئولان اين حراجي، اين بليط تاريخي به قيمت حدودا 56 هزار دلار به يك آمريكايي فروخته شد. در اين حراجي همچنين متن پيغام تلگراف زده شده توسط مسافران به قيمت حدود 27 هزار دلار فروخته شد. در اين پيغام مسافران كشتي از وقوع اين سانحه و برخورد كشتي با يك كوه‌يخ اطلاع داده بودند. همچنين يك هنرمند آمريكايي در صدمين سالگرد غرق‌شدن كشتي تايتانيك اقدام به ساخت نمونه كوچكي از اين كشتي كرده است. به گزارش ايسنا به نقل از لس‌آنجلس تايمز، اين هنرمند 45 ساله با يك خلال‌دندان حدود سه سانتيمتر اين كشتي كوچك را ساخته است.