نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف اتفاقی مقبره‌های چینی

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/29
مجموعه‌‌ای از مقبره‌های باستانی متعلق به سلسله‌های امپراتوری مختلف با قدمتی 2 هزار ساله در یک محوطه‌ چین کشف شد. به گزارش فارس به نقل از چاینادیلی،‌ ‌53 مقبره و بیش از 50 شیء عتیقه و کمیاب که بسیاری از آن‌ها به صورت نیمه‌کاره بوده و به دوره‌هایی پیش از سلسله امپراتوری هان شرقی تعلق داشتند، ‌کشف شدند. باستان‌شناسان اعلام کردند، نحوه قرار گرفتن اجساد در قبرها از سمت جنوب به شمال بوده و به احتمال فراوان متعلق به 4 نسل است. از سوی دیگر اندازه قبرها نیز نشان می‌دهد که متعلق به سلسله سانگ بوده‌اند. از نکات جالب توجه، شکل هر یک از مقبره‌ها شبیه یک حیوان ساخته شده بود. طبق بررسی‌های انجام شده، کارشناسان بر این باورند، وجود آثاری متفاوت در مقبره‌ها همچون آیینه‌های برنزی، زیورآلات طلا و نقره با جعبه‌هایی از جنس سفال نشان می‌دهد که هریک از این مقبره‌ها در دوره‌های مختلف ایجاد شده‌اند. افراد مختلفی در این مقبره‌ها با اشیا گران‌بها و ارزشمند و گاه عتیقه‌هایی کم ارزش دفن شده‌اند که نشان می‌دهد این قبرستان متعلق به افراد عادی جامعه بوده است. باستان‌شناسان در نظر دارند کاوش‌های خود را تا جمع‌آوری اطلاعاتی کامل از نحوه زندگی ساکنان آن منطقه ادامه دهند.