نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمونه اسكلت های غاركتله خور زنجان به فرانسه منتقل می شود

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/01/29
استاد فسیل شناسی دانشگاه زنجان گفت: نمونه اسكلت حیوانات كشف شده در غار كتله خور زنجان به منظور تشخیص كامل هویت آنها به كشور فرانسه منتقل می شود. 'نصرالله عباسی' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ، با اشاره به كشف 12 اسكلت در این غار افزود: هویت دقیق این اسكلت ها پس از بررسی علمی در فرانسه تا اواخر خرداد ماه امسال مشخص می شود. مسوول تحقیقات این اسكلتها ، با اشاره به تحقیقات اولیه بر روی اسكلتها توسط اساتید دانشگاه زنجان، اظهار كرد: با تحقیق اولیه مشخص شد استخوانها متعلق به پستانداران گوشتخوار و گیاه خوار می باشد. استاد فسیل شناسی دانشگاه زنجان ، با اشاره به اهلی و وحشی بودن این حیوانات تصریح كرد: گرچه هویت نهایی این اسكلتها مشخص نشده اما با انجام تحقیقات اولیه به نظر رسید حیوانات وحشی بودند. عباسی ، قدمت برخی از این اسكلتها را 200 تا 500 ساله دانست و گفت: با بررسی اولیه به نظر رسید یكی از این اسكلتها حیوان شغال بوده باشد. به گفته وی، این گونه حیوانات معمولاً برای اینكه بتوانند از امنیت جانی برخوردار باشند به داخل غار پناه برده اند. غار كتله خور به عنوان دومین غار آبی و سیاحتی كشور در 80 كیلومتری جنوب شرق زنجان واقع است.