نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تور بازدید از جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک راه اندازی می شود

تهران - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس اعلام کرد که این شرکت قصد دارد در آینده نزدیک، تور بازدید از جزایر ایرانی خلیج فارس از جمله ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک را برگزار کند. 'جمشید حمزه زاده' روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: این جزایر بخشی از سرزمین های جمهوری اسلامی ایران محسوب می شوند و در نظر داریم که برای گردشگران جزیره کیش، تورهای دریایی سفر به این جزایر را برگزار کنیم. وی تاکید کرد: به همین منظور، این شرکت به تازگی کشتی های کروز را برای حمل مسافر و بار خریداری کرده است. حمزه زاده ظرفیت این کشتی ها را 172 مسافر عنوان کرد و گفت: کشتی ها حتی در بدترین شرایط دریایی قادر به حرکت در دریا هستند. وی ادامه داد: تاکنون دو کشتی کروز به این شرکت تحویل داده شده و قرار است کشتی سوم در آینده نزدیک تحویل داده شود. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس به رویکرد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به توسعه گردشگری دریایی اشاره کرد و گفت: جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک و هندیجان از جمله مقاصد این تور گردشگری دریایی خواهند بود. حمزه زاده با بیان آنکه بسیاری از شرکت های نفتی داخلی خواهان استفاده از کشتی های کروز هستند، افزود: این شرکت قصد دارد تور دریایی را برای مسافران خود که به مقصد کیش مسافرت می کنند، راه اندازی کند. وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران جزایر متعددی در خلیج فارس دارد که برای بسیاری از ایرانیان ناشناخته باقی مانده و برپایی این تورهای گردشگری می تواند ضمن تحکیم وحدت ملی، سبب آشنایی مردم با فرهنگ ها و اقوام مختلفی شود که در این جزایر ساکن هستند.