نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

وزارت فرهنگ و گردشگري ترکيه از ورود 30 ميليون گردشگر به اين کشور در سال 2011 خبر داد...

وزارت فرهنگ و گردشگري ترکيه از ورود 30 ميليون گردشگر به اين کشور در سال 2011 خبر داد. «ارطغرل گوناي» وزير فرهنگ و گردشگري ترکيه گفت: اگرچه بحران مالي به وجود آمده در سطح جهان و ناآرامي‌هاي کشورهاي خاورميانه و شمال آفريقا از جمعيت گردشگران ورودي به ترکيه کاست، اما اين کشور در پايان سال موفق به جذب نزديک به 30 ميليون گردشگر شد. وي با اشاره به رشد آمار گردشگران خارجي در ترکيه نسبت به سال 2010 افزود:‌ صنعت گردشگري ترکيه از سال‌هاي گذشته در حال افزايش است و بحران 3 سال اخير تاثير چنداني بر گردشگري اين کشور وارد نکرده است. وزير فرهنگ و گردشگري ترکيه خاطرنشان کرد: سهم اين کشور از گردشگران بين‌المللي در سال 2003 تنها 13 ميليون نفر بوده که با گذشت 8 سال اين روند بيش از 2 برابر افزايش پيدا کرده است. ترکيه در سال گذشته ميلادي 28 ميليون گردشگر جذب کرد اما برخلاف پيش‌بيني‌ کارشناسان با توجه به انقلاب کشورهاي عربي در سال جاري براي اولين بار موفق به جذب 30 ميليون گردشگر شد. يادآور مي‌شود: درآمد اين کشور از گردشگري در سال 2011 نيز 20 ميليارد و 800 ميليون دلار اعلام شده است. منبع : آیهو