نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بیش از 9 میلیون گردشگر در سال 2011 به تبت سفر کردند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/27
تبت در سال 2011 میزبانی از نزدیک به 9 میلیون گردشگر را تجربه کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه زیبای «تبت» در کشور چین که طی سال‌های اخیر با وجود ناآرامی‌های فراوان به یکی از مقاصد برتر گردشگری این کشور تبدیل شده است، در سال 2011 میزبان حدود 9 میلیون گردشگر خواهد بود. ‌به گزارش خبرگزاری شین‌هوا، براساس آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان چینی، تبت در سال 2011 میزبان حدود هشت میلیون و700 هزار گردشگر بوده است. این در حالیست که با راه‌اندازی مرتفع‌ترین فرودگاه جهان در منطقه‌ی «ناکتشو» تبت با هزینه‌ی 280 میلیون دلار در ارتفاع 4436 متری از سطح دریا طی چند سال آینده، گردشگران این منطقه افزایش چشمگیری خواهد یافت. تبت طی سال‌های اخیر به ‌واسطه‌ی توسعه‌ی خطوط راه‌آهن و استفاده‌ی بیش از 42 درصد از گردشگران از این وسیله برای سفر به این منطقه، به یکی از سه مقصد برتر گردشگری چین تبدیل شده است. در این شرایط مقامات صنعت گردشگری تبت قصد دارند تا در قالب برنامه‌ای چهار ساله، این منطقه زیبا را به میزبان 15 میلیون گردشگر در سال 2015 تبدیل کنند. بخش عمده‌ی گردشگران تبت که از آن به عنوان «سقف جهان» نیز نام برده می‌شود و فصول بهار و تابستان، بهترین زمان برای سفر به آنجاست از چین، هند، استرالیا، کانادا، آمریکا و کشور‌های اروپایی آلمان، فرانسه، انگلیس، یونان، ایتالیا، هلند، فنلاند، دانمارک، نروژ و سوئد هستند. البته تبت در سال 2008 شاهد وقوع اغتشاشاتی بود که برای مدت کوتاهی این منطقه را خالی از گردشگر کرد، اما با ارائه‌ تسهیلاتی به گردشگران از جمله تخفیف در بهای هتل و بلیط جاذبه‌های گردشگری، دوباره گردشگران به تبت بازگشتند.