نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف کتب کمیاب بودا در خانه یک کاهن

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/01/27
حدود 180 جلد از کتب خطی آیین بودا در خانه یک کاهن در یکی از شهرهای هند کشف شد. به گزارش خبرگزاری فارس،‌ این کتاب‌ها که تقریبا ناپدید شده و اثری از آن‌ها در هیچ یک از معابد بودایی جهان دیده نشده بود به تازگی در خانه یک کاهن در هند کشف شد. به گفته این کاهن که نخواست نامش فاش شود، این مجموعه که شامل 178 جلد کتاب و جزوه‌هایی مذهبی با قدمت 300 سال است در حدود 150 سال پیش توسط 88 کاهن از شهر بودا در کشور چین به این محل منتقل شده بودند. این کاهن خاطرنشان کرد: از آنجایی که صومعه‌ها و معابد اطراف این شهر به دلیل نبود امنیت از بین رفته بودند، کتاب‌ها به این خانه منتقل و نگهداری می‌شدند. کارشناسان عنوان کردند، در صورت حفظ ونگهداری مناسب از این مجموعه، خانه مذکور به زودی محلی برای تجمع پژوهشگران آیین بودا از سراسر جهان خواهد شد.