نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دومین عرضه ناکام گروه هتل‌های هما در فرابورس

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/01/26
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ حمل و نقل ـ در حالی وزیر راه و شهرسازی تاکید بر فروش مجموع هتل‌های هما دارد که این بار هم مجدداً سهام این هتل به فروش نرسید. به گزارش CHN، پیام سازمان خصوصی سازی مبنی بر فروش 100 درصد سهام گروه هتل‌های هما در ساعت 9 صبح امروز (26 فروردین ماه 1391 )، به بورس و فرابورس اعلام شد که تا ساعت 12 ظهر خریداری برای آن وجود نداشت. همایون دارابی کارگزار بورس اوراق بهاداردر این خصوص گفت:«در تاریخ 20فروردین سازمان خصوصی سازی در بیانیه شماره 0360/الف/91 اعلام کرد که100 درصد یک میلیارد و 960 میلیون و 778 هزار سهم هتل‌های هما به قیمت هر سهم 3331 تومان امروز به فروش برسد که افرادی که تمایل به خرید این سهام را دارند می توانند 15 درصد نقد و مابقی را به صورت اقساط 8 ساله پرداخت کنند.» وی ادامه داد:« این سهام در بازار سوم فرابورس عرضه شد اما کسی آن را نخرید که البته قیمت بالای آن مانع فروشش شد.» دارابی درپاسخ به این سوال که این هتل براساس قیمت ارائه شده کارشناسان مربوطه بوده است اذعان داشت:« به هر حال قیمت تعیین شده به قدری بالاست که توان مالی افراد پاسخگوی خرید آن نیست.» به نظر می‌رسد مسئولان مربوطه تصمیم جدی برای خصوصی کردن این هتل را ندارند چرا که در غیر این صورت با درنظر گرفتن فاکتورهای خرید و فروش در بازار سرمایه ، سهام این هتل‌ها را به شکلی عرضه می‌کردند که خریداری برای آن باشد.