نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برنامه‌ريزي گسترده براي بازديد گردشگران ايراني از جزيره تا ابد ايراني ابوموسي

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- مديرعامل شرکت سرمايه ‏گذاري هتل‌هاي پارس با اعلام اين خبر در ديدار از ميراث آريا (chtn)، اظهار داشت: اين تورها به صورت بسته‏ هاي سفر است و در کنار آن، انواع برنامه‏ هاي فرهنگي – هنري نيز به منظور آشنايي هرچه بيشتر هم‌وطنان با اين جزاير زيباي ايراني خليج فارس اجرا مي‏ شود. «جمشيد حمزه ‏زاده» تصريح کرد: در همين رابطه 2 فروند کشتي به نام «نپتون» هر کدام با ظرفيت 172 صندلي ويژه خريداري شده که براي نخستين بار به زودي مورد بهره ‏برداري قرار مي‏ گيرد. به گفته وي، اجراي تورهاي گردشگري در جزاير جنوبي کشور تاکيدي بر حاکميت ايران بر اين جزاير پرافتخار است. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)