نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اغتشاش خط آسمان بدترين اتفاق بصري تهران است

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/01/23
خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه شهري ـ محمد جواد شوشتري معتقد است تهران نياز به اصلاح مولفه‌هاي بصري دارد اما در ادامه مي‌گويد: نبايد فراموش کنيم که با ملک خصوصي روبروايم. شهر را نمي‌توان مانند پادگان اداره کرد که بگوييم همه بايد فلان کار را بکنند. برخورد با ملک خصوصي در قانون مشخص شده است. علاوه بر اين قوانين ما هم در بسياري از موارد نقص دارد که بايد کامل شود. مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران در گفتگو با CHN هزينه اصلاح پايتخت از منظر زيبايي را بالا مي‌داند و در ادامه مي‌افزايد: بخشي از اين کاربه فرهنگ سازي نياز دارد. بايد تيزر تلويزيوني ساخته شود، سريال برايش ساخته شود و مردم به همکاري و کمک ترغيب شوند. تا مردم نخواهند که شهر تهران زيبا شود هيچ اتفاقي در اين شهر نخواهد افتاد. حتي اگر تمام شهر تهران را سنگ گرانيت هم بکنيد تا مردم همکاري نکنند شهر زيبا نخواهد شد. به عقيده او نمي‌توان صرفا يکسري قوانين توصيب کرد و انتظار اين را داشت که همه مسائل حل شود. شوشتري مهم‌ترين برنامه سازمان زيباسازي درباره طرح جامع و تفصيلي را مشخص کردن خط آسمان مي‌داند و مي‌گويد: مغشوش شدن خط آسمان بدترين اتفاق بصري است که بايد در کنار جداره هاي شهري به آن توجه کنيم. بخشي از اين ها برعهده قوانين فرادستي مانند طرح تفصيلي است. بخش ديگري هم بر عهده سازمان زيباسازي است. تاثير طرح تفصيلي در آينده بصري شهر تهران همچنان مورد ترديد است چرا که به گفته مديرعامل سازمان زيباسازي« با ساختمان هايي که در سال‌هاي گذشته ساخته شده ديگر نمي‌توان کاري کرد.» شوشتري در ادامه اضافه مي‌کند: نماي برجي که ساخته شده و يا خط آسماني را که بر هم زده را نمي‌توان کاري کرد. در مورد اين نوع سازه‌ها بايد طرح تفصيلي وجود داشته باشد و زماني که خواستند آن برج را تخريب کنند بتوان طرح تفصيلي را در موردش اجرا کرد. او همچنين با اشاره به اينکه اجراي طرح تفصيلي رويکرد مثبتي در اداره شهر است، مي‌گويد: اما اينکه فکر کنيم با تصويب اين طرح در عرض يکي دو سال اتفاق بزرگي در سطح شهر مي‌افتد اشتباه کرده ايم.