نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مقدمات تاسیس انجمن گردشگری و سلامتی اسلامی فراهم شد

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/01/23
آنکارا - چهاردهمین نشست هیات مدیره اتاق بازرگانی و صنعت اسلامی عصر روز سه شنبه با حضور نمایندگان 18 کشور از جمله ایران در استانبول برگزار و مقدمات پیشنهاد کشورمان مبنی بر تاسیس انجمن گردشگری و سلامتی فراهم شد. 'محمد نهاوندیان ' رییس اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران که به عنوان نماینده کشورمان و یکی از اعضای هیات مدیره در این نشست شرکت کرده بود ، در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت : در این نشست اصلاحات صورت گرفته در اساسنامه این اتاق در طول یکسال و نیم گذشته مورد بحث و تبادل نظر گرفت که اصلاحات صورت گرفته در نشست روز چهارشنبه مجمع عمومی به تصویب خواهد رسید. نهاوندیان افزود: در این نشست همچنین پیشنهاد ایران مبنی بر تاسیس انجمن گردشگری و سلامتی اسلامی که پیش از این به تصویب رسیده بود ، مطرح و مقدمات تاسیس آن فراهم شد. وی اظهار داشت: این انجمن با همکاری اتاق بازرگانی اسلامی به منظور گسترش گردشگری و افزایش فعالیت های بخش خصوصی در این بخش تاسیس می شود و دبیرخانه آن در تهران خواهدبود. رییس اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین مجمع عمومی اتاق بازرگانی و صنعت اسلامی در استانبول اظهار داشت: این نشست فردا برگزار می شود و در خلال این نشست با حضور رییس بازرگانی اتاق اسلامی و اعضای شورای علمی این اتاق مراسم اهدای جوایز شرکت های برتر با حضور نمایندگان کشورهای ایران ، پاکستان ، ترکیه ، امارات عربی متحده و مصر برگزار خواهد شد. از ایران نیز شرکت هایی همانند ایران خودرو ، فولاد خوزستان و فولاد مبارکه اصفهان در این مراسم شرکت خواهند کرد. شرکت های برتر اسلامی در کشورهای خود براساس استانداردهایی ارزیابی می شوند که برگزاری این مراسم وسیله ای برای ارتقا درجه کارآمدی و فرصتی برای آشنایی این شرکت های بایکدیگر است. افزون بر آن گسترش روابط شرکت های اسلامی زمینه ساز تشکیل بازار مشترک اسلامی خواهد بود.