نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درآمد 23 ميليارد دلاري ترک‌ها از گردشگري؛ رتبه چهارم گردشگران ترکيه به ايراني‌ها رسيد

خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ کشور ترکيه در سال 2011 با کسب 10.6 درصد رشد نسبت به سال پيش، 23 ميليارد دلار درآمد کسب کرده‌است. اين کشور با توجه به روند فزاينده رشد خود طي ده سال گذشته ، مي کوشد مقام پنجمين کشور توريستي جهان را کسب کند. به گزارش موسسه آمار ترکيه اين کشورمجموعا 31 ميليون توريست در سال گذشته به خود جذب کرده و به طور ميانگين 637 دلار آمريکا بابت هر توريست بدست آورده است. طبق همين بررسي ها در سال 2010 اين درآمد برابر با 630 دلار آمريکا براي هر گردشگر بوده و مجموع درآمد ترکيه درآن سال نيز 20.8 ميليارد دلار برآورد شده بود. به گزارش وزير فرهنگ و توريسم ترکيه ، آما‌رها نشان مي‌دهند که آلماني‌ها در سال 2011 مجموعا با 4.8 ميليون توريست، بيش از هر کشور ديگري به ترکيه سفر کرده‌اند. سپس روس‌ها با 3.4 ميليون توريست و بريتانيا با 2.5 توريست در رديف سومين کشورعلاقمند سفر به ترکيه قرار گرفته‌اند. رتبه بعدي مسافران ترکيه با 2 ميليون گردشگر از آن ايراني‌هاست. کشورهاي بلغارستان، هلند، گرجستان، فرانسه ، سوريه و کشو‌رهاي آمريکايي نيز به تعداد بسيار چشمگيري در رديف‌هاي بعدي علاقمندان سفر به ترکيه در سال 2011 قرار دارند. با توجه به رشد فزاينده تعداد توريست‌هاي خارجي در ترکيه که سال به سال افزايش مي‌يابد، ترکيه در نظر دارد در رديف 5 کشور اول جهان در صنعت توريسم جاي گيرد. اين نکته به ويژه از آن رو حائز اهميت است که اين کشور طبق آمارهاي اعلام شده از سوي سازمان توريسم جهاني در سال 2011 در رديف هفتم از جدول کشورهايي جاي گرفت که بيشترين تعداد بازديد کننده و توريست را بخود جذب کرده‌اند. طبق همين گزارش تعداد توريست‌هاي ترکيه درسال 2001 تنها حدود 10.4 ميليون نفر بود که در سال گذشته به بيش از 31 ميليون نفر رسيد. اين به اين معناست که طي يک دهه گذشته مقامات اين کشور توانسته‌اند تعداد توريست‌هاي خارجي خود را به سه برابر افزايش دهند منبع : CHN