نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف بوداهای عتیقه

تعداد بازدید : 221
تاریخ : 1391/01/23
باستان‌شناسان نزدیکی یک معبد باستانی در یکی از ایالت‌های غربی هند موفق به کشف مجسمه‌هایی از بودا شدند. این آثار شامل 2 سردیس قدیمی از بودا به ارتفاع 12 و 9 سانتی‌متر و عرض 9 سانتی‌متر است که از سنگ نرم صابونی ساخته شده و با گذشت زمان بخشی از چهره یکی از مجسمه‌ها کاملا تخریب شده بود. این مجسمه‌ها که به گفته کارشناسان به قرن هفتم میلادی تعلق دارند از گوش‌هایی بلند برخوردار بوده و سرپوش کوچکی به نام «اوشینشا»‌ روی سر آن‌ها قرار داشت. باستان‌شناسان معتقدند، آنچه در این منطقه به دست آمده به احتمال بسیار زیاد بخشی از اموال این معبد قدیمی است که هنوز علت مدفون شدن آن‌ها در مجاور معبد مشخص نشده است. به گزارش فارس،‌محققان درصددند کاوش‌های بیشتری را در این منطقه برای کشف اثر یا نشانه‌هایی مرتبط با مجسمه‌های مکشوفه صورت دهند.