نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

روند مثبت پرونده قضایی الواح هخامنشی در آمریکا

تعداد بازدید : 265
تاریخ : 1390/11/17
امید غنمی در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: روند پیگیری پرونده قضایی الواح هخامنشی که ایران چندین دهه پیش به مؤسسه شرق شناسی شیکاگو به امانت داده بود روند مثبتی است و هیچ گونه خللی پیش نیامده و مسیر عادی خودش را در حال طی کردن است. وی در ادامه افزود: اگر لازم باشد ایران برای قوی تر کردن اسناد، شاهدی را هم به دادگاه معرفی خواهد کرد. مدیر کل حقوقی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: آمریکا ۴ سال پیش هم الواح هخامنشی را توقیف کرد اما جلوی آن را گرفتیم و موفق به حراج آنها نشد. آمریکا اگر الواح هخامنشی را حراج کند بر بی فرهنگی خود صحه گذاشته است. غنمی با بیان اینکه آثار باستانی متعلق به جامعه بشری است، گفت: یونسکو هر سال تشکیل جلسه می دهد تا کشورها در جهت ارتقای هویت فرهنگی گام بردارند آن وقت آمریکا در این زمنیه در حال رفتن به قهقرا است. وی با تأکید بر اینکه طرح این لایحه در سنای آمریکا راه به جایی نخواهد برد، تأکید کرد: ایران، قرص و محکم پای حرف و مواضع خود است و اجازه حراج این آثار تاریخی را نخواهد داد. خبرگزارى فارس (www.farsnews.com)