نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بهره‌برداري از فاز اول موزه منطقه‌اي خليج فارس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/21
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري بوشهر گفت: فاز اول موزه منطقه‌اي خليج فارس در سال 91 به بهره‌برداري مي‌رسد. «احمد دشتي» افزود: موزه منطقه‌اي خليج فارس در عمارت کنسولگري سابق انگليس ساخته خواهد شد. اين مقام مسوول يادآور شد: زيرساخت‌هاي اين پروژه انجام شده و فاز اول آن با زيربناي 4000 مترمربع افتتاح خواهد شد. دشتي در ادامه تصريح کرد: اين موزه اشياي تاريخي استان‌هاي هرمزگان، خوزستان، فارس و بوشهر را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهد. مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري بوشهر اظهار داشت: موزه منطقه‌اي خليج فارس شامل سالن همايش، بخش پژوهش، موزه مردم‌شناسي و باستان‌شناسي است که اين بخش‌ها به ترتيب اولويت در فازهاي بعدي به بهره‌برداري مي‌رسند. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)