نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تايتانيک در فهرست ميراث جهاني

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1391/01/20
بقاياي کشتي تايتانيک در يک‌صدمين سال غرق شدن آن تحت حمايت و حفاظت يونسکو قرار خواهد گرفت. به گزارش جام‌جم به نقل از سازمان ميراث فرهنگي، يونسکو با اعلام اين که بيش از 700 غواص لاشه اين کشتي عظيم‌الجثه را در عمق 4 هزار متري دريا در سواحل کانادا مورد بازبيني قرار داده‌اند، از الحاق آن به فهرست ميراث فرهنگي يونسکو بر اساس کنوانسيون حمايت از ميراث فرهنگي زير آب خبر داد. «ايرينا بوکوا» دبيرکل يونسکو در اظهاراتي گفت: حادثه غرق شدن کشتي تايتانيک همچنان در ذهن بشر محفوظ مانده و به همين خاطر حفاظت از اين کشتي که 1500 نفر در آن جان خود را از دست داده‌اند، امري مهم تلقي مي‌شد. وي افزود: هزاران کشتي تاريخي در اعماق درياها قرار دارند که بايد مورد محافظت قرار گيرند زيرا همان طور که نمي‌توان نسبت به چپاول آثار تاريخي روي زمين بي‌تفاوت بود بايد نسبت به حفاظت از ميراث غرق شده نيز تلاش کرد. طبق دستورالعمل کنوانسيون حفاظت از ميراث زير دريا، کشتي‌هايي که بيش از يک قرن از زمان غرق شدن آن‌ها مي‌گذرد در اين فهرست قرار خواهند گرفت که بر اين اساس زمان جهاني شدن تايتانيک 15 آوريل 2012 خواهد بود. کشتي تايتانيک در شهر بلفاست ساخته شده و در نخستين سفر درياي خود از بندر ساوت‌همپتون به سمت نيويورک به کوه يخ برخورد کرده و پس از 2 ساعت و نيم غرق شد.