نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ايجاد دهکده گردشگري سلامت در دامنه کوه آبيدر سنندج

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/19
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- «امير الهي» با اعلام اين خبر اظهار داشت: اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با همکاري دانشگاه علوم پزشکي استان و مرکز دارو گياهي شفاي کردستان، ساخت و ايجاد دهکده گردشگري سلامت را در دستور کار دارد. وي با بيان اين که دامنه کوه آبيدر سنندج مکاني براي تفرج و گردش مردم استان و مسافران است، افزود: با راه‌اندازي اين دهکده مردم علاوه بر تفريح و گردش در دامنه کوه با انواع داروها و گياهان سنتي و درماني و طب گياه درماني آشنا مي‌شوند. الهي خاطرنشان کرد: اين طرح در حال حاضر در دست مطالعه و بررسي است و با توجه به پتانسيل‌هاي موجود در سطح استان انتظار مي‌رود در صنعت گردشگري سلامت تحولاتي ايجاد کند. اين مقام مسوول اجراي طرح مذکور را نيازمند اعتبارات مالي دانست و تصريح کرد: در صورت تامين اعتبار عمليات اجرايي طرح آغاز خواهد شد و ما شاهد دهکده گردشگري سلامت در يکي از مناطق جذب گردشگر استان خواهيم بود. سرپرست اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کردستان يادآور شد: اين طرح مي‌تواند علاوه بر ايجاد اشتغال براي جوانان درآمد‌زايي خوبي نيز در استان داشته باشد. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)