نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اعزام تيم کارشناسي ميراث‌فرهنگي به قبرستان‌ تاريخي تخريب شده مسيحيان

خبرگزاري ميراث‌فرهنگي ـ گروه ميراث‌فرهنگي ـ تخليه گورهاي تاريخي مسيحيان به منظور دستيابي به گنج توسط معتادان و قرارگيري اين قبرستان مهجور تاريخي در پروژه آزادسازي قلعه دختر و قلعه اردشير منجر به نابودي اين قبرستان شد. که البته پس از اطلاع‌رساني‌خبرگزاي ميراث‌فرهنگي و انتشار عکس‌هاي تخريب، تيمي از کارشناسان از سوي اداره کل ميراث‌فرهنگي کرمان به اين منطقه اعزام شدند. «محسن موحدي»، معاون ميراث‌فرهنگي اداره کل ميراث‌فرهنگي کرمان در اين باره به CHN گفت: «صبح امروز گروهي از کارشناسان به قبرستان تاريخي مسيحيان فرستاده شدند تا با تهيه گزارش‌هاي کارشناسي شده و انطباق ضوابط عرصه و حرايم به بررسي و ارزيابي قدمت آثار و سنگ‌هاي تاريخي پرداخته شود.» به‌گفته وي، همچنان منتظر نتايج کارشناسان و اطلاعات موثق از اين قبرستان تاريخي هستيم و آخر هفته آينده نتايج قطعي اعلام مي‌شود. موحدي افزود: «قبرستان تاريخي مسيحيان در حريم قلعه دختر واقع شده است و از آنجايي‌که حرايم آثار واجد ارزش‌ هستند، کليه آثاري که در حريم اثر قلعه دختر واقع شده ضروري است مورد توجه قرار گيرد.» اين‌درحالي است که بناهاي تاريخي مرتب بايد بررسي و آسيب‌شناسي شوند. چراکه بسياري از بناها در اثر عوامل جوي و انساني دچار تغييراتي مي‌شوند که لازم است اقدامات حفاظتي از آن‌ها جدي‌تر از قبل صورت گيرد. قبرستان‌ تاريخي مسيحيان که در حريم قلعه دختر واقع شده بدون آنکه در فهرست آثار ملي جاي گيرد کاملا تخريب شد. اين قبرستان که در راستاي طرح آزادسازي قلعه دختر و قلعه اردشير قرار گرفته، بارها توسط معتادان زير و رو و قبرها به منظور يافتن اشياء گرانبها تخيله شده بود. مدير روابط عمومي سازمان ميراث‌فرهنگي کرمان پيش از اين گفته بود،قبرستان مسيحيان که در نزديکي قلعه دختر است در راستاي پروژه آزاد سازي اطراف قلعه دختر و قلعه اردشير توسط شهرداري و ميراث‌فرهنگي تخريب شده است.