امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶22 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

تور ارزان چین و شگفتی های آن (قسمت آخر)

تور ارزان چین و شگفتی های آن (قسمت آخر)
205 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1394/10/20
: تاریخ

در ادامه مقاله قبل که در مورد تور ارزان چین و شگفتیهای چین صحبت کردیم، در این مقاله نیز می خواهیم به قسمت دوم و آخر شگفتیهای چین بپردازیم تا شما بتوانید با اطلاعاتی کامل به تور ارزان چین بروید.

7- هاینان
هاینان یکی از استان های گرمسیری چین است که بیشتر به یک جزیره در اقیانوس آرام شباهت دارد. تپه های گرمسیری، سواحل شنی، جنگل های انبوه و جزیره میمون ها این جزیره را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری چین تبدیل می کند.

8- راه آهن چینگهای به تبت
این راه آهن مرتفع ترین راه آهن جهان است و برای آن که اکسیژن در ارتفاع کمتر است، پنجره های قطار به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند اکسیژن کافی به داخل بفرستند. ارتفاع این راه آهن با طول  1956 کیلومتر به 4000 متر و سرعت آن به 120 کیلومتر بر ساعت می رسد، جذابیت سفر در این راه آهن این است که مسافران می توانند از قطار پیاده شده و به اطراف سری بزنند.

9- دیوار چین
این دیوار در قرن 5 قبل میلاد مسیح به عنوان یک دیوار دفاعی و برای محافظت از منطقه در برابر حمله کشورهای شمالی ساخته شده است. همچنین این اثر تنها ساخته دست بشر است که از کره ماه نیز قابل رویت است. طول این دیوار 8851  کیلومتر است.

10- شهر ممنوعه
شهر ممنوعه محل حکمرانی پادشاهان چندین دوره در چین بوده است. از سلسله مینگ تا کینگ در این شهر بر چین حکمرانی کرده اند. طرز ساخته شدن دیواره ها و دروازه های این شهر به شما نشان می دهد که معمار این شهر چگونه با ظرافت تمام به مسائل دفاعی که سالیان سال از فنون چینی ها در دفاع از کشورشان محسوب می شده  تسلط داشته است.

11-  کاخ پوتالا
این کاخ در منطقه خودگردان تبت واقع شده است. کاخ پوتالا نیز در تاریخ چین از اهمیت بسیاری برخوردار است و تا مدتی محل اقامت دالایی لاما در ابتدای قرن 14 بوده تا بالاخره دالایی لاما تصمیم می گیرد از آن جا به هند بگریزد. این کاخ هم اکنون توسط  دولت چین تبدیل به موزه شده است.

12- معبد آسمان
این معبد زیبا در پکن واقع شده است. این معبد محل برگزاری مراسم مذهبی خانواده سلطنتی سلسله مینگ و کینگ در گذشته بوده است. در حال حاضر مردم برای دعا به جهت داشتن محصول خوب و سال خوب به این معبد مراجعه می کنند.

گالری

هاینانراه آهن چینگهای به تبتدیوار چینشهر ممنوعهکاخ پوتالامعبد آسمان

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: