نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تور ارزان چین و شگفتی های آن (قسمت اول)

تعداد بازدید : 232
تاریخ : 1394/10/17

این روزها با وجود خطوط هواپیمایی ارزان قیمت، تور ارزان چین هم خیلی پر طرفدار شده است، و سفر ارزان به قدیمی ترین کشور جهان آسان تر شده است. در چین مکان هایی وجود دارد که همه می شناسند، مثلا شهر ممنوعه، میدان تیان آن من و دیواربزرگ چین. بنابراین تصمیم داریم تا مکان هایی را به شما معرفی کنیم که کمتر می شناسید:

1-    موزه یادبود قتل عام نانجینگ
گردشگری تاریک به گردشگری ای گفته می شود که در پی کشف حقایق تلخ تاریخ است. در چین نیز آثاری از کشتار وحشیانه ژاپنی ها در سال 1973 وجود دارد که ژاپنی ها به مدت 6 هفته چین را محاصره کرده و 200000 مرد، زن و کودک چینی را مورد تجاوز، شکنجه و قتل قرار دادند. مردم چین یاد و خاطره کشته شدگان این حادثه تلخ را گرامی می دارند و در موزه نانجینگ تصاویر، مجسمه ها و شرح خاطرات بازماندگان در دسترس بازدیدکنندگان است. 

2-    شهر لی جیانگ
لی جیانگ را ونیز از نوع چینی می دانند. البته بخش زیادی از شهر مدرن و پرجمعیت شده است، اما "لی جیانگ قدیم" منطقه ای روستایی مملو از کانال ها و پل های سنگی است.

3-    جشنواره یخ و برف هاربین
یکی از 4 جشنواره بزرگ برف و یخ زمستانی که در دنیا برگزار می شود، جشنواره هاربین است. دمای هوا در طول این جشنواره یک ماهه تا 40- درجه می رسد. این دما حتی از دمای شهر ولادی وستک روسیه هم پایین تر است. تیم هایی از سراسر دنیا با ساخت مجسمه های یخی به اشکال مختلف،  در مسابقه یخ و برف شرکت می کنند.

4-    غارهای ژیجین
این غارهای عظیم الجثه مساحتی برابر 30000 متر مربع دارند، ارتفاع سقف آنها گاهی به 185 متر می رسد. البته رودخانه ای که هزاران سال پیش این غارها را به وجود آورده دیگر جریان ندارد، اما هنوز نهرها و جریان های آب زیرزمینی به سمت این غارهای سنگی عجیب می پیمایند.

5-    شهر گویلین
گویلین زیباترین شهر چین است. این شهر در کنار رودخانه لی در جنوب چین قرار گرفته  و جنگل های سرسبز و طبیعت فوق العاده چین آن را احاطه کرده اند. تپه خرطوم فیل، رودخانه شکوفه های هلو، و آبشار گودنگ جزو جاذبه های این شهر محسوب می شوند.

6-    پارک جنگلی  ژان گیاجی
حتما فیلم آواتار را دیده اید، جزیره های جنگلی که در فیلم دیده می شود، با الهام از پارک جنگلی ژان گیاجی ساخته شده اند. مجموعه ای شگفت انگیز با ستون های شنی که جمعیت را به خود خیره می کنند، و ستونی به ارتفاع 4000 فوت که در مرکزی ترین نقطه پارک قرار دارد. به تازگی یک سازه شیشه ای در این پارک افتتاح شده است که شما را دربین زمین و هوا معلق نگه میدارد. اگر گردشگر محتاطی هستید به رفتن روی این سازه حتی فکر هم نکنید!!!

 

این مقاله ادامه دارد