نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفر ارزان به کشتی کروز

تعداد بازدید : 229
تاریخ : 1394/10/13

در مقاله کشتی کروز با یک تور ارزان، درباره کشتی های کروز صحبت کردیم و با یک تور ارزان با کشتی کروز آشنا شدیم و به طور کلی در مورد کشتی کروز شناخت پیدا کردیم، در این مفاله سعی داریم به امکانات درون این مدل کشتی ها بپردازیم.
شرکت معتبر کاستا کروز ایتالیا یکی از کارخانجات بزرگ تولید کشتی کروز به صورت سفارشی است، این شرکت 15 مدل کشتی کروز تولید کرده است که امکانات درون آن شامل موارد زیر است :
طول آنها از 150 تا 300 متر، عرض از 35 تا 50 متر، سرعت از 17 تا 24 ناخ، طبقات از 8 تا 16 طبقه، نوع کابین از 7 تا 16 مدل، تعداد کابین از 750 تا 1500 عدد
این کشتی ها همگی داری امکاناتی به شرح زیر هستند:
حداقل 5 رستوران متفاوت, حداقل 3 استخر با کاربری متفاوت، حداقل 5 جکوزی، سقف متحرک، سینما، سینمای 4 بعدی، آمفی تاتر، کتابخانه، شهر بازی، اتصال به اینترنت، امکانات تفریحی متفاوت