امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶26 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

کشتی کروز با یک تور ارزان

کشتی کروز با یک تور ارزان
219 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1394/10/07
: تاریخ

شبه‌جزیره های شناور و مجلل!!!  چیز عجیبی به نام کشتی های کروز هستند. کشتی کروز به کشتی های غول پیکر مسافربری گفته میشود که با امکانات فوق العاده و لوکس چندین روز و از طریق دریا شما را به چندین کشور می برد. کروز ها دارای امکانات تفریحی زیادی از قبیل تئاتر، سالن موسیقی، زمین‌های بازی (بسکتبال، والیبال، بدمینتون)، نمایش آکروباتیک، سیاره آبی و … می باشند. این کشتی تفریحی و مسافربری که می‌تواند تا چند هزار نفر را حمل کند.
تنوعات خدماتی و تفریحی در کشتی‌های کروز از آغاز سفر تا پایان آن به‌گونه‌ای ارائه می‌شود که مسافران هرروز صبح بعد از بیدار شدن شاهد کشوری جدید یا جزیره‌ای جدید خواهند بود، تجربه‌ای که هر لحظه آن حس ماجراجویی آن‌ها کاملاً اغنا می‌کند.
این هتل‌های شناور با در اختیار داشتن امکاناتی همچون زمین تنیس، مینی گلف، بازی های ویدیویی، بسکتبال، کتابخانه، ایروبیک، سالن بدن سازی، سالن ماساژ و... سفری جذاب را برای شما به ارمغان می آورد.

گالری

تور ارزان کشتی کروزتور ارزان کشتی کروز 3تور ارزان کشتی کروز 4تور ارزان کشتی کروز 5تور ارزان کشتی کروز 6تور ارزان کشتی کروز 7تور ارزان کشتی کروز 8تور ارزان کشتی کروز 9

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: