نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کاهش چشمگیر سفرهای خارجی در نوروز امسال

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/01/16
بیشترین تعداد سفرهای نوروزی داخلی امسال به چهاراستان مازندران، خراسان رضوی، فارس واصفهان بوده است/ امروز قیمت بلیت‌های اتوبوس به نرخ قبل از نوروز بازگشت/ در سال جدید تعداد سفرهای نوروزی داخلی بیش از سفرهای خارجی بود. ایلنا: به گفته رییس هیئت مدیره انجمن دفاترمسافرتی و گردشگری، به دلیل مشکلات ارزی و اقتصادی، آمارسفرهای خارجی در سال جاری کاهش چشمگیری داشته است. «اکبرغمخوار» رییس هیئت مدیره انجمن دفاترمسافرتی و گردشگری در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: بر اساس آمار اعلام شده در سال جدید تعداد سفرهای نوروزی داخلی بیش از سفرهای خارجی بوده است، این در حالیست که سفرهای نوروزی داخلی نسبت به سال‌های اخیرنیز افزایش داشته است. غمخواردر مورد کاهش سفرهای خارجی گفت: امسال به دلیل مشکلات ارزی و همچنین اقتصادی، آمارسفرهای خارجی هم نسبت به سفرهای داخلی وهم نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. به گفته وی با آغاز شدن تعطیلات نوروزی طبق روال هرسال، قیمت بلیت‌های بخش حمل و نقل برون شهری با افزایش ۲۰ درصدی نرخ بلیت همراه بود، اما از امروز قیمت بلیت‌های اتوبوس به نرخ قبل از نوروز بازگشت. وی درپایان تاکید کرد: بیشترین تعداد سفرهای نوروزی داخلی امسال به چهاراستان مازندران، خراسان رضوی، فارس واصفهان بوده است.