نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف زيورآلات 2400 ساله در بلغارستان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/01/16
زيورآلات 2400 ساله در يكي از محوطه‌هاي تاريخي مشهور بلغارستان كشف شدند. در جريان كاوش‌هاي باستان‌شناسان بلغارستاني در بقاياي شهر تاريخي «سوزوپل»، در كرانه‌ي درياي سياه در كشور بلغارستان، زيورآلات 2400 ساله در بقاياي يك ويلاي رومي كشف شدند. به گزارش بالكان نيوز، زيورآلات كشف شده در ويلاي رومي كه تاكنون از تاراج قاچاقچيان آثار تاريخي در امان مانده است، شامل چندين گردنبند، بازوبند و چند برگ ساخته شده از طلا است كه به احتمال فراوان در هزاران سال قبل بخشي از يك تاج بوده‌اند. مدتي قبي نيز باستان‌شناسان فرانسوي پس از 50 سال كاوش در مرکز شهر تاريخي سوزوپل و در محلي كه از آن به عنوان بازار غيرقانوني اين شهر نام برده مي‌شد، موفق به كشف بقاياي يك دروازه‌ي چند هزار ساله در بهترين شرايط ممكن شدند. هرچند بلغارستان از نظر داشتن محوطه‌هاي تاريخي كشوري غني است، اما بيش‌تر محوطه‌هاي اين كشور بدون حفاظت به حال خود رها و به منبع درآمد قاچاقچيان آثار تاريخي تبديل شده‌اند. كارشناسان برآورد كرده‌اند در بلغارستان بين 30 تا 33 هزار نفر به كاوش غيرقانوني در محوطه‌هاي تاريخي و قاچاق آثار كشف‌شده مشغول هستند و هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده مي‌شود. كارشناسان دليل اصلي اين امر را نبود حفاظت كافي از محوطه‌هاي تاريخي بلغارستان و وجود معضل بيكاري در برخي مناطق اين كشور مي‌دانند. كشور بلغارستان روي قسمتي از قاره‌ي اروپا واقع شده كه از حدود 4000 سال پيش از ميلاد تا سه قرن بعد از ميلاد زيستگاه مردمي از فرهنگ‌هاي مختلف بوده است. ايسنا