نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ارگ بم رتبه نخست جذب گردشگر را دارد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/01/15
خبرگزاری فارس: سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: ارگ بم با 37 هزار و 699 بازدید کننده بیشترین تعداد مسافران نوروزی را به سوی خود جلب کرده است. هادی ایرانمنش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: از 28 اسفند ماه سال گذشته تا سوم فروردین ماه امسال بیش از 327 هزار گردشگر نوروزی در استان کرمان اسکان یافته‌اند. ایرانمنش افزود: این تعداد مسافر در هتل‌ها، مهمانپذیرها، پانسیون‌ها، خوابگاه‌ها، مدارس، سالن‌های ورزشی، کمپ‌های گردشگری و سایر مکان‌های آماده شده اسکان یافته‌اند. سرپرست میراث فرهنگی استان کرمان گفت: از 28 اسفند ماه سال گذشته تا سوم فروردین ماه امسال بیش از 230 هزار نفر روز در مراکز آموزشی استان کرمان اقامت داشته‌اند. وی به رشد 23 درصدی بازدید از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان کرمان اشاره و بیان داشت: از 28 اسفند ماه تا سوم فروردین ماه بیش از 273 هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان کرمان بازدید کرده‌اند. ایرانمنش خاطرنشان کرد: ارگ بم با 37 هزار و 699 بازدید کننده بیشترین تعداد مسافران نوروزی را به سوی خود جلب کرده است. وی گفت: حمام گنجعلیخان نیز با 30 هزار و 144 بازدید کننده و باغ شاهزاده با 24 هزار و 530 بازدید کننده در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند. دبیر ستاد تسهیلات نوروزی استان کرمان با ابراز خرسندی از حضور گسترده مسافران نوروزی در استان کرمان ابراز داشت: پس از سال‌ها بهار گردشگری در کرمان شکوفا شده است.