نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سواحل رود ارس نقش موثری در توسعه ژئوتوریسم و گردشگری فرهنگی دارد

خبرگزاری فارس: ناظر عالی ستاد دائمی تسهیلات سفر کشور گفت: سواحل زیبای رود ارس نقش موثر و بسزایی در توسعه ژئوتوریسم و گردشگری فرهنگی دارد. خبرگزاری فارس: سواحل رود ارس نقش موثری در توسعه ژئوتوریسم و گردشگری فرهنگی دارد به گزارش خبرگزاری فارس از جلفا، سید حسن قدمگاهی صبح امروز در بازدید از آثار تاریخی، میراث فرهنگی و طبیعی سواحل رود ارس اظهار داشت: سواحل رود ارس از توانمندی بالایی برای طبیعت گردی و جذب گردشگر برخوردار است. وی بازار اصلی هدف منطقه را ملی و بین المللی دانست و گفت: سواحل ارس با دارا بودن جاذبه‌های طبیعی و اقلیم معتدل کوهستانی در تمام فصول سال می تواند جاذب گردشگران باشد. قدمگاهی با اشاره به ویژگی‌های ممتاز این منطقه گفت: رودخانه مرزی ارس، مهم‌ترین و پرآب‌ترین رودخانه شمالی آذربایجان‌شرقی در منطقه جلفا تا اصلاندوز است که یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های آن جریان داشتن رود در طول نوار مرزی مشترک ایران با جمهوری‌های آذربایجان، ارمنستان و خود مختار نخجوان محسوب می‌شود. ناظر عالی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور تصریح کرد: همچنین وجود آثار تاریخی مانند برج دوزال، حمام کردشت، گمرک جلفا، پل های کوچک و بزرگ خداآفرین، کلیسای سنت استپانوس و کاروانسرای خواجه‌نظر، ظرفیت بسیار بالایی در راستای توسعه گردشگری این منطقه ایجاد کرده است. قدمگاهی خاطرنشان کرد: سواحل رود ارس و آثار تاریخی این منطقه به ویژه کلیسای سنت استپانوس که ثبت جهانی شده، نعمت‌های فراوانی هستند که در کمتر نقطه‌ای از کشور به صورت یک جا در محلی کنار هم وجود دارند و باید از این ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده کرد. دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر آذربایجان شرقی نیز در این بازدید خاطرنشان کرد: بر روی رودخانه ارس سه سد بزرگ احداث شده که در طول سال علاوه بر تلطیف هوای منطقه، به سرسبزی و شادابی منطقه هم کمک شایان توجهی می‌کند. محمدی یادآور شد: همچنین با سرمایه‌گذاری مناسب انجام شده در محدوده 300 هکتاری در مسیر منتهی به کلیسای سنت استپانوس، منطقه‌ای زیبا و آباد به عنوان منطقه نمونه گردشگری به تصویر کشیده شده است. وی با اشاره به ویژگی‌های سواحل رود ارس، افزود: این منطقه نمونه گردشگری با مساحت قابل توجه و جاذبه‌های غنی طبیعی ، تاریخی و گردشگری از ظرفیت بالایی برای گسترش برخوردار است. این مسئول خاطرنشان کرد: کمپ، هتل، اماکن اقامتی، تفریحی و سیاحتی و بازارچه محصولات باغی و صنایع دستی مراکزی هستند که با همکاری سرمایه‌گذاران در این منطقه ایجاد شده و منجر به جذب گردشگران به این منطقه زیبا و خوش آب و هوا شده است.