نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فروش آخرین منوی غذا در کشتی تایتانیک

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/01/14
آخرین منوی غذایی که در کشتی تایتانیک استفاده شده است، به مبلغ ۷۶ هزار پوند در بریتانیا به فروش رسید. در این حراج که به مناسبت صدمین سالگرد غرق شدن کشتی تایتانیک برگزار شده بود، اشیاء دیگری نیز به فروش رسید. به گزارش مهرپرس و به نقل از خبرگزاری‌های بین‌المللی: تاریخ روی کارت منو ۱۴ آوریل سال ۱۹۱۲ را نشان می دهد، همان روزی که تایتانیک در اثر اصابت با کوه یخی غرق شد و با خود بیش از هزار و پانصد نفر مسافر را به اعماق آب برد. این منوی غذا برای مسافران درجه یک استفاده می شده و در آن غذاهایی با تخم مرغ و گوشت مرغ وجود داشته است. رستوران درجه یک اندرو آلدریج مسئول فروش در حراجی می گوید این منو به ما گوشه ای از زندگی مسافران درجه یک تایتانیک را نشان می دهد. او گفت: " ما باید به خاطر داشته باشیم که تایتانیک یکی از مجلل ترین رستوران های روی آب بوده است. این منو هم همین موضوع را تایید می کند. تنها برای یک وعده نهار، بیش از ۴۰ نوع غذا ارائه می شده است." این منوی غذا بر روی میز دکتر واشینگتن داج قرار داشته است. او یک بانکدار معروف اهل سانفراسیسکو بوده که با همسر و فرزندش سفر می کرده است. روث داج، همسر او در زمانی که از کشتی فرار می کرده، منو را در کیف دستی خود جای داده و با خود برده است. خانم داج و پسرش موفق شدند از این حادثه جان سالم به در ببرند. 120401031231 titanic keys 304x171 na nocreditکلیدهای انبار تایتانیک یک کلید نیز در میان اشیایی که برای فروش گذاشته شده بوده است. این کلید مربوط به انباری در کشتی بوده که در آن چراغ های روشنایی قایق های نجات نگهداری می شده است. این کلیدها که توسط یکی از خدمه های کشتی به نام ساموئل همینگ استفاده شده، به قیمت ۵۹ هزار پوند به یک مجموعه دار آمریکایی فروخته شد. آقای آلدریدج درباره کلیدها گفت: "این کلیدها در ماجرای غرق کشتی نقش داشته اند. در آن لحظات پایانی و یاس آور، این کلیدها مورد استفاده قرار گرفته است." "آقای همینگ زمانی که دیگر امیدی وجود نداشت و کشتی در حال غرق شدن بود از سوی کاپیتان کشتی دستور مستقیم گرفته که به انبار برود و مطمئن شود تمامی قایق های نجات چراغ به همراه دارند." یک نامه نیز که توسط هنری وایلد، کمک کاپیتان کشتی نوشته شده بود، به مبلغ ۲۹ هزار پوند به یک مجموعه دار بریتانیایی فروخته شد. آقای وایلد در حادثه غرق شدن کشتی جان خود را از دست داد. او این نامه را بر روی کاغذی با آرم تایتانیک، و به خانواده اش نوشته بود. وی در این نامه تایتانیک را مورد تمجید قرار داده و نوشته بود این کشتی مدرن ترین از نوع خود در صنعت کشتی سازی است. این حراجی روز شنبه در بریتانیا برگزار شد.