نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

توضیحات مهم درباره ارز مسافری

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/12/28
توسعه فرودگاه امام از نیمه اول سال 91 . مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره) از افزایش 40 درصدی پروازها در ایام نوروز خبر داد و گفت: در نیمه اول سال 91 توسعه این فرودگاه با جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی شروع می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی دهقان امروز شنبه در نشست خبری با بیان اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) اصلی ترین فرودگاه کشور و هاب پرواز بین المللی در کشور است، گفت: به بیش از 50 مقصد پروازی به این فرودگاه پرواز انجام می‌شود و 10 ایرلاین داخلی به همراه 36 شرکت هواپیمایی خارجی پروازهای بین المللی را برعهده دارند. مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره) با اشاره به افزایش پروازها در نوروز، بیان کرد: پیش بینی می شود که به میانگین سفرها ، 40 درصد در ایام نوروز افزوده شود که این رقم با توجه به درخواستهای ایرلاینها به دست آمده است. وی تصریح کرد: در کمیته هایی به تسهیلات مسافران و تمهیدات ویژه نوروزی رسیدگی شد که شامل زیباسازی محیط ، نورپردازی ، فضای سبز و همچنین توسعه ترمینال ، عملیات فرودگاه و هوانوردی می شود. دهقان با اشاره به ضرورت تهیه حوله ارزی از مسافران، تاکید کرد: مسافران باید حواله ارزی خود را از شعب ارزی بانکهای ملی ، ملت و سامان تهیه کنند و سپس با ارائه آنها در فرودگاه ارز خود را دریافت کنند، در غیر این صورت اجازه تهیه ارز به آنها داده نمی وشد. وی با اشاره به توجه مسافران به همراه داشتن مدارک سفر گفت: مسافران می توانند از سرویسهای حمل و نقل عمومی فرودگاه استفاده کنند و همچنین با خوداظهاری در گمرک فردودگاه از بوجودآمدن مشکلات بعدی جلوگیری کنند. مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره) افزود: در این فرودگاه حدود 6 هزار و 500 پارکینگ خودرو فراهم شده است که به دنبال توسعه بیشتر پارکینگها هم هستیم. وی در پاسخ به پرسش مهر در خصوص توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) در سال آینده اظهار داشت: پروژه های توسعه ای در دست اجرا داریم و امیدواریم با جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در نیمه اول سال 91 خبرهای خوشی را در این زمینه داشته باشیم. دهقان تصریح کرد: توسعه ساختمانهای گذرنامه ، نیروی انتظامی ، دادگستری انجام شده و به زودی به بهره برداری می رسد، همچنین 7 موقعیت هواپیما در فرودگاه اضافه شده است که کمک خوبی برای پروازهای جدید به شمار می رود. وی با بیان اینکه ترمینال زیارتی در سال 92 به بهره برداری می رسد، بیان کرد: در 11 ماه گذشته بیش از 30 هزار پرواز در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شده و بیش از 4 میلیون و 600 هزار مسافر جابجا شده است که امیدواریم تا پایان سال به بیش از 5 میلیون مسافر برسد. وی تصریح کرد: در این مدت 97 هزار تن بار هم از سوی ایرلاین‌ها جابه جا شده است.