نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

«گردشگري سياه» گردشگران بيشتري را به غنا مي‌كشاند

تعداد بازدید : 217
تاریخ : 1390/12/28
پس از يك درخت 400 ساله، «گردشگري سياه» گردشگران بيشتري را به غنا مي‌كشاند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، پس از آنكه يك درخت 400 ساله كه از آن به عنوان قديمي‌ترين درخت قاره آفريقا نامبرده مي‌شود، به مقصد گردشگري كشور آفريقايي غنا تبديل شد، در هفته‌هاي اخير دو قلعه‌ي ويژه نگهداري بردگان نيز به جاذبه‌هاي جديد گردشگري اين كشور تبديل شده‌اند. به گزارش ال ـ افريكا، اين دو قلعه كه «کيپ‌کوست» (Cape Coast) و «المينا» (Elmina) نام داشته و در فاصله قرون‌ پانزدهم تا هفدهم ميلادي، وحشتناكترين محل نگهداري بردگان آفريقايي محسوب مي‌شدند، در قالب طرحي تحت عنوان «گردشگري سياه» به جاذبه‌هاي گردشگري جديد غنا تبديل شده‌اند. قلعه کيپ‌کوست‌ که در سال 1653 به دست بازرگانان سوئدي با چوب ساخته شد و قلعه المينا نيز در سال 1482 توسط پرتغالي‌ها ساخته شد و در فهرست ميراث جهاني سازمان يونسکو نيز به ثبت رسيده است. اين دو قلعه‌ها در شرايطي به جاذبه‌هاي جديد گردشگري غنا تبديل شده‌اند كه در ماه هاي گذشته نيز يك درخت 400 ساله كه از آن به عنوان قديمي‌ترين درخت قاره آفريقا نامبرده مي‌شود، هزاران گردشگر را به منطقه «تامالي» غنا كشانده است. از زمان استقلال غنا، صادرات منبع اصلي درآمد غنا محسوب مي‌شد، ولي با توجه به رشد قابل توجه صنعت گردشگري اين كشور در سال هاي اخير، در ژانويه 2008، ميزان درآمدهاي غنا از محل صنعت گردشگري براي نخستين‌ بار در تاريخ آن، از درآمد حاصل از صادرات طلا پيشي گرفت. همچنين طبق آمارهاي ارايه‌ شده از سوي سازمان جهاني جهانگردي، كشور آفريقايي غنا يكي از 10 كشور موفق جهان در زمينه‌ي توسعه‌ي صنعت گردشگري در سال 2007 ميلادي بوده است. دولت غنا در طول سال‌هاي گذشته، پروژه‌هاي زيادي را براي توسعه‌ي زيرساخت‌هاي صنعت گردشگري اجرا كرده كه از آن جمله به بهسازي راه‌هاي اين كشور، احداث راه‌هاي جديد، ايجاد امكانات رفاهي با استفاده از سرمايه‌گذاري خارجي و توسعه‌ي‌ ناوگان هوايي مي‌توان اشاره كرد. در اين شرايط مقامات صنعت گردشگري غنا اميدوارند كه با توجه به تمايل گردشگران چيني به سفر به كشورهاي آفريقايي در سال‌هاي اخير، اين كشور به مقصد نخست گردشگران پرجمعيت‌ترين كشور جهان تبديل شود. البته غنا در سال‌هاي اخير با استفاده از سرمايه‌گذاري‌هاي خارجي از رشد قابل توجهي در صنعت گردشگري برخوردار بوده، ولي به‌دليل بعضي كمبودها، بويژه در زيرساخت‌هاي فن‌آوري اطلاعات به اهداف مورد انتظار در صنعت گردشگري دست نيافته است؛ به‌عنوان مثال، در اين كشور دستگاه‌هاي ATM بسيار كم‌اند كه اين امر، مشكلات زيادي را براي گردشگران به‌وجود آورده، با اين وجود، مسؤولان صنعت گردشگري اين كشور به آينده‌ي گردشگري در غنا بسيار خوش‌بين هستند.