نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

زادگاه آتاتورک در یونان موزه شد

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1392/05/28

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ درفضای  اختلافات فرهنگی، سیاسی و رقابت‎های شدید همه جانبه میان دو کشور ترکیه و یونان، خانه آتاتورک در شهرتسالونیکی واقع درجنوب یونان بازسازی و به صورت موزه آماده دیدار با علاقمندان به زندگی این شخصیت تاریخ ترکیه است.
 
به گزارش حریت با پایان عملیات بازسازی ومرمت خانه‌ای در تسالونیکی که زادگاه و محل اقامت" مصطفی کمال آتاتورک "بود، این خانه توسط وزیر گردشگری و فرهنگ ترکیه افتتاح شد.
 
به گزارش حریت عملیات بازسازی خانه زادگاه آتاتورک در" تسالونیکی "در پی شکایت مکرر وزیر فرهنگ ترکیه از خطر تخریب این اثر آغاز شد.
 
این تلاش‌ها پس از مدت ها بحث و مذاکره با دولت یونان و فعالیت‌های" احمت داود اوقلو " وزیر خارجه ترکیه و با پشتیبانی مالی یک تاجر ترک به نام "سردار بیلگیلی" صورت گرفته است.
 
به گفته بیلگیلی این پروژه دوران تاریخی مشخصی اززندگی آتاتورک را از 1880 تا 1940 دربر می‌گیرد و از دوران کودکی تا پایان عمراو را به بینندگان موزه شرح می‌دهد.
 
همچنین تاثیر زندگی در منطقه بالکان و آموزش‌های دوران مدرسه بر افکار و روند زندگی آینده او از جمله اهمیت سیاسی و اجتماعی و جغرافیایی هردو منطقه بالکان و ترکیه درکرونولوژی زندگی او همراه با فیلم و عکس به زبان‎های ترکی ، انگلیسی و یونانی به بینندگان عرضه می‌شود.
 
خانه وزادگاه آتاتورک در تسالونیکی همواره سبب بروز نوعی بحث و مناقشه میان برخی یونانیان و ترک‌ها شده است. این موضوع سبب شده که یونانیان او را ازمردم آلبانی و مقدونیه بدانند و در ترک بودن او تردید کنند. درحالی که ترک‌ها با اشاره به شواهد تاریخی درباره مادر و پدرش، او را یک ترک عثمانی ساکن تسالونیکی می‎دانند.