امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶21 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

“پاریس کپی شده”، ترفند چینی‌ها برای جذب گردشگر خارجی

“پاریس کپی شده”، ترفند چینی‌ها برای جذب گردشگر خارجی
368 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/05/21
: تاریخ

چینی‌ها برای جذب بیشتر گردشگر شهر زیبای پاریس را کپی کردند.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، در شرایطی که چینی‌ها در سال‌های اخیر به ترفندهای مختلفی برای جذب گردشگر متوسل شده‌اند، در آخرین نمونه آنها برای جذب بیشتر گردشگر شهر زیبای پاریس، پایتخت فرانسه را کپی کردند.

به گزارش توربو نیوز، از سال‌ها قبل پروژه احداث “پاریس کپی‌شده” معروف به پاریس دوم در نزدیکی شهر “هان‌گژو” – مرکز استان ژجیانگ – آغاز شده و با گذراندن مراحل پایانی در سال آینده میلادی افتتاح خواهد شد.

در مدل چینی شهر پاریس سه جاذبه اصلی گردشگری این شهر شامل برج ایفل، موزه‌ی لوور و کاخ ورسای ساخته شده و پس از راه‌اندازی، توانایی بازدید روزانه هزاران گردشگر و اقامت ۱۰ هزار نفر را در هتل‌هایش دارد.

آکادمی گردشگری چین در تحقیقی که در سال ۲۰۱۲ انجام داد، فرانسه و به‌ویژه پایتخت آن را مقصد مورد علاقه شماره یک گردشگران چینی اعلام کرد. البته تمامی چینی‌ها توانایی مالی سفر به پاریس اصلی را که سالانه میزبان حدود ۴۵ میلیون گردشگر است را ندارند؛ به همین دلیل پاریس کپی می‌تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد.

چین در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۰۸ میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد داشت که از رشد ۱۵ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۱ حکایت دارد. در همین زمان نیز تعداد گردشگران خارجی چین حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.

در همین حال سازمان جهانی گردشگری در گزارشی با اشاره به رشد چشمگیر صنعت گردشگری چین در سال‌های اخیر، اعلام کرد که چین با بیشترین میزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگری، در صدر فهرست کشورهای آسیایی میزبان گردشگران قرار دارد.

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: