نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

“پاریس کپی شده”، ترفند چینی‌ها برای جذب گردشگر خارجی

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1392/05/21

چینی‌ها برای جذب بیشتر گردشگر شهر زیبای پاریس را کپی کردند.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، در شرایطی که چینی‌ها در سال‌های اخیر به ترفندهای مختلفی برای جذب گردشگر متوسل شده‌اند، در آخرین نمونه آنها برای جذب بیشتر گردشگر شهر زیبای پاریس، پایتخت فرانسه را کپی کردند.

به گزارش توربو نیوز، از سال‌ها قبل پروژه احداث “پاریس کپی‌شده” معروف به پاریس دوم در نزدیکی شهر “هان‌گژو” – مرکز استان ژجیانگ – آغاز شده و با گذراندن مراحل پایانی در سال آینده میلادی افتتاح خواهد شد.

در مدل چینی شهر پاریس سه جاذبه اصلی گردشگری این شهر شامل برج ایفل، موزه‌ی لوور و کاخ ورسای ساخته شده و پس از راه‌اندازی، توانایی بازدید روزانه هزاران گردشگر و اقامت ۱۰ هزار نفر را در هتل‌هایش دارد.

آکادمی گردشگری چین در تحقیقی که در سال ۲۰۱۲ انجام داد، فرانسه و به‌ویژه پایتخت آن را مقصد مورد علاقه شماره یک گردشگران چینی اعلام کرد. البته تمامی چینی‌ها توانایی مالی سفر به پاریس اصلی را که سالانه میزبان حدود ۴۵ میلیون گردشگر است را ندارند؛ به همین دلیل پاریس کپی می‌تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد.

چین در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۰۸ میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد داشت که از رشد ۱۵ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۱ حکایت دارد. در همین زمان نیز تعداد گردشگران خارجی چین حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.

در همین حال سازمان جهانی گردشگری در گزارشی با اشاره به رشد چشمگیر صنعت گردشگری چین در سال‌های اخیر، اعلام کرد که چین با بیشترین میزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگری، در صدر فهرست کشورهای آسیایی میزبان گردشگران قرار دارد.