نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نماينده اروميه در مجلس: وضعيت درياچه اروميه اسفبار است

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1390/12/27
خبرگزاري ميراث و گردشگري – گروه مجلس - نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي وضعيت فعلي درياچه اروميه را اسف باز توصيف کرد و گفت: «هيچ يک از وعده هاي مسئولان درباره اين درياچه عملي نشده است.» تبخير زياد آب به دليل گرم شدن بيش از حد هوا، اختصاص 90 درصد منابع آبي منطقه به بخش کشاورزي و برداشت غيرمجاز از آب‌هاي زيرزميني در پي حفر چاه در سال‌هاي گذشته باعث شده بيش از 40 درصد مساحت درياچه اروميه خشک شود. به گفته کارشناسان در صورت خشک شدن اين درياچه هواي معتدل منطقه تبديل به هواي گرمسيري با بادهاي نمکي خواهد شد و زيست محيط منطقه را تغيير مي‌دهد. «نادر قاضي پور»، نماينده اروميه با انتقاد از عملکرد مسئولان درباره وضعيت درياچه اروميه به CHN گفت: «شاهد هستيم که هر روز وضعيت درياچه اروميه اسف‌بارتر مي‌شود. وعده‌هاي زيادي از سوي مسئولان و دستگاه‌هاي اجرائي داده شده‌است، هيچ يک از آن‌ها تاکنون عملي نشده‌است. وي با تاکيد بر اين که «مسئولان بايد سريع به وعده‌هايي که درباره نجات درياچه اروميه داده‌اند، عمل کنند»، گفت: «درياچه اروميه بايد به سرعت احيا شود. اگر امروز با يک بودجه مشخص بتوانيم اين درياچه را احيا و حفظ کنيم، فردا بايد بودجه بسيار بيشتري را به اين موضوع اختصاص بدهيم. يعني هر روز مشکل درياچه اروميه بدتر مي‌شود و آرام آرام اين موضوع به بحران مبدل مي‌شود.» قاضي پور با بيان اين مطلب که «بايد به سرعت پروژه انتقال آب از سد ارس به درياچه اروميه عملياتي شود»، گفت: «البته من تاکنون نديدم که از سوي دستگاه‌هاي اجرايي کاري براي درياچه انجام شود. هرچند بايد به اين نکته اشاره کرد که موضوع درياچه اروميه تنها به دليل ضعف سازمان حفاظت از محيط زيست نيست. ما نبايد عوامل طبيعي را دراين‌باره ناديده بگيريم. وضعيت محيط زيست منطقه تغيير کرده‌است. خشکسالي تاثير فراواني بر بحران درياچه اروميه دارد.