نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگری درمانی کوبا به لطف «مارادونا» رونق می‌یابد

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1392/05/13

دولت کوبا قصد دارد با استفاده از شهرت «دیه‌گو مارادونا‌»، گردشگری درمانی را در این کشور رونق بیشتری دهد.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، دولت کوبا قصد دارد از شهرت «دیه‌گو مارادونا‌»، اسطوره فوتبال آرژانتین برای جذب گردشگران درمانی به این کشور استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه‌، مسئولان صنعت گردشگری کوبا که کشورشان در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در جذب گردشگر بوده است، برای جذب بیشتر گردشگران درمانی روی شهرت مارادونا حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

مارادونا طی سال‌های اخیر و بویژه در دوره حکومت فیدل کاسترو بارها برای درمان اعتیادش در کلینیک‌های این کشور بستری شد و حال مسئولان صنعت گردشگری کوبا قصد دارند با استفاده از شهرت وی، گردشگران درمانی بیشتری را به این کوبا بکشانند.

هزینه انجام درمان‌های پزشکی،‌ خدمات زیبایی و ترک اعتیاد در کلینیک‌های کوبا بین ۱۵ تا ۲۰ درصدی انجام آن در کلینیک‌های اروپا و آمریکا است. به همین دلیل طی سال‌های اخیر گردشگران درمانی کوبا رشد چشمگیری داشته است و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این کشور در سال‌های آتی در کنار کاستاریکا به یکی از مقاصد برترگردشگری درمانی قاره آمریکا تبدیل شود.

کوبا که از نظر سطح بهداشت عمومی جزو ۱۰ کشور برتر جهان محسوب می‌شود، در سال گذشته میلادی میزبان دو میلیون و ۸۰۰ هزار گردشگر بود که بیش آنها به طور متوسط ۱۱ روز در این کشور اقامت کرده‌اند.

در حال حاضر ۸۰ درصد گردشگران کوبا از کشورهای کانادا، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه بوده‌ و بیشتر آنها عوامل متعددی از جمله هزینه‌ اقامت بسیار پایین، تنوع غذایی، سرویس‌دهی مطلوب و سواحل پاک و زیبا را از علل انتخاب کوبا به عنوان یک مقصد گردشگری اعلام کرده‌اند.