نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رونق گردشگری لندن به لطف برگزاری مسابقات تنیس ویمبلدون

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/05/01

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، آمارها نشان می‌دهد ، برگزاری مسابقات تنیس «ویمبلدون» به عنوان یکی از چهار رویداد بزرگ ورزش تنیس جهان ، هزاران گردشگر را در هفته‌های اخیر به شهر لندن‌ کشانده است .
براساس برآوردها از یک هفته قبل از آغاز این مسابقات تعداد گردشگران لندن رشد چشمگیری داشته و بیشتر آنها در هتل‌های لوکس منطقه جنوب غرب لندن که محل برگزاری مسابقات است ، اقامت کرده‌اند .

مسابقات تنیس ویمبلدون که هم اکنون در حال برگزاری است ، هر ساله از آخرین دوشنبه ماه ژوئن آغاز شده و تا اولین تعطیلات آخر هفته ماه جولای ادامه می‌یابد .
گزارش دیلی‌میل ، جذب گردشگر با مسابقات تنیس ویمبلدون به پایتخت انگلیس در شرایطی صورت می‌گیرد که دولت انگلیس قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌١٠ ساله ، درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به ‌١٨٨ میلیارد پوند در سال ‌٢٠٢٠ برساند و این کشور را به قطب نخست گردشگری اروپا تبدیل کند .

در قالب این برنامه ‌١٠ ساله که رشد ‌۶٠ درصدی درآمدهای انگلیس از محل صنعت گردشگری را در پی خواهد داشت ، تعداد شاغلان در صنعت گردشگری انگلیس نیز از رقم کنونی ‌٢۶۴ هزار نفر ، به سه میلیون می‌رسد .