امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶25 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

رونق گردشگری لندن به لطف برگزاری مسابقات تنیس ویمبلدون

رونق گردشگری لندن به لطف برگزاری مسابقات تنیس ویمبلدون
205 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/05/01
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، آمارها نشان می‌دهد ، برگزاری مسابقات تنیس «ویمبلدون» به عنوان یکی از چهار رویداد بزرگ ورزش تنیس جهان ، هزاران گردشگر را در هفته‌های اخیر به شهر لندن‌ کشانده است .
براساس برآوردها از یک هفته قبل از آغاز این مسابقات تعداد گردشگران لندن رشد چشمگیری داشته و بیشتر آنها در هتل‌های لوکس منطقه جنوب غرب لندن که محل برگزاری مسابقات است ، اقامت کرده‌اند .

مسابقات تنیس ویمبلدون که هم اکنون در حال برگزاری است ، هر ساله از آخرین دوشنبه ماه ژوئن آغاز شده و تا اولین تعطیلات آخر هفته ماه جولای ادامه می‌یابد .
گزارش دیلی‌میل ، جذب گردشگر با مسابقات تنیس ویمبلدون به پایتخت انگلیس در شرایطی صورت می‌گیرد که دولت انگلیس قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌١٠ ساله ، درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به ‌١٨٨ میلیارد پوند در سال ‌٢٠٢٠ برساند و این کشور را به قطب نخست گردشگری اروپا تبدیل کند .

در قالب این برنامه ‌١٠ ساله که رشد ‌۶٠ درصدی درآمدهای انگلیس از محل صنعت گردشگری را در پی خواهد داشت ، تعداد شاغلان در صنعت گردشگری انگلیس نیز از رقم کنونی ‌٢۶۴ هزار نفر ، به سه میلیون می‌رسد .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: