نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

وزیر گردشگری مصر : به گردشگران ایرانی امید داریم

تعداد بازدید : 222
تاریخ : 1392/05/01

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، «هشام زعزوزع» ، وزیر گردشگری مصر با اشاره به کاهش روند کاهش گردشگران مصر در چند سال اخیر ، حضور گردشگران ایرانی را نویدبخش آینده‌ای درخشان برای صنعت گردشگری این کشور دانست .
به گزارش خبرگزاری منا ، وزیر گردشگری مصر با اشاره به اینکه حضور گردشگران ایرانی می‌تواند آینده خوبی را برای صنعت گردشگری مصر رقم بزند گفت : ما نباید مسئله گردشگری را به سیاست گره بزنیم .

وی مدتی قبل نیز اعلام کرده بود که انتظار می‌رود نزدیک به ۲۰۰ هزار گردشگر ایرانی طی نیمه دوم سال جاری به مصر سفر کنند و درآمد احتمالی آن نیز به ۲۵۲ میلیون دلار برسد .
در ماه مارس نخستین گروه از گردشگران ایرانی پس از ۳۰ سال راهی مصر شدند و از جاذبه‌های گردشگری این کشور دیدن کردند . البته سفر گردشگران ایرانی به مصر به دلایلی در ماه آوریل متوقف شد ، اما پس از آن وزیر گردشگری مصر اعلام کرد که این سفرها نیمه دوم ژوئن از سرگرفته خواهد شد .

مصر در سال ۲۰۱۱ به واسطه حوادثی که به برکناری «حُسنی مبارک» ، رییس جمهور این کشور انجامید با کاهش شدید گردشگر مواجه شد و تنها میزبان ۱۰ میلیون گردشگر بود . این در حالیست که این کشور در سال ۲۰۱۰ با قرار گرفتن در بین ۱۰ مقصد برتر گردشگری جهان ، میزبان نزدیک به ۱۵ میلیون گردشگر بود .
صنعت گردشگری یکی از ارکان اقتصاد مصر بوده و حدود پنج میلیون نفر از نیروی کار این کشور بطور مستقیم و غیر مستقیم در این صنعت به کار اشتغال دارند .