امروز پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶24 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

خط هوایی چین ، گردشگری استرالیا را رونق می‌دهد

خط هوایی چین ، گردشگری استرالیا را رونق می‌دهد
319 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/31
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در شرایطی که جذب گردشگران چینی به یکی از اولویت‌های اصلی کشورهای مختلف جهان برای جذب گردشگر تبدیل شده ‌، با امضای تفاهم نامه‌ای بین «اداره گردشگری استرالیا» و «خط هوایی ملی چین» ، صنعت گردشگری استرالیا رونق بیشتری می‌گیرد . به گزارش شین‌هوا‌ ، در راستای راهبرد جدید دولت استرالیا برای جذب بیشتر گردشگران پرجمعیت‌ترین کشور جهان و میزبانی از ۹۰۰ هزار گردشگر چینی در سال ۲۰۲۰ ،‌ برای هواپیما‌های خط هوایی ملی چین جهت استفاده از فرودگاه‌های استرالیا تسهیلاتی در نظر گرفته خواهد شد که حاصل آن کاهش بهای بلیط مسافرت بین دو کشور و رشد چشمگیر گردشگران چینی استرالیا خواهد بود .

استرالیا با تجربه رشد ۱۲ درصدی گردشگران چینی‌اش در سال ۲۰۱۲ بیشترین میزان رشد گردشگران چینی را در جهان داشت و براساس آمارها ، میانگین زمان اقامت گردشگران چینی در این کشور ۱۱ روز بوده است . در این شرایط کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با ادامه روند فعلی استرالیا در سال‌های آتی به یکی از سه مقصد برتر گردشگران چینی تبدیل شود .
استرالیا به پایتختی «کانبرا» ششمین کشور پهناور دنیاست و با ۴۵ میلیون نفر جمعیت ، صنعت گردشگری یکی از ارکان اقتصاد آن به شمار می‌رود . «سیدنی» و «ملبورن» دو شهر بزرگ استرالیا و دو مقصد اصلی گردشگری این کشور به شمار می‌روند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: