نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خط هوایی چین ، گردشگری استرالیا را رونق می‌دهد

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1392/04/31

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در شرایطی که جذب گردشگران چینی به یکی از اولویت‌های اصلی کشورهای مختلف جهان برای جذب گردشگر تبدیل شده ‌، با امضای تفاهم نامه‌ای بین «اداره گردشگری استرالیا» و «خط هوایی ملی چین» ، صنعت گردشگری استرالیا رونق بیشتری می‌گیرد . به گزارش شین‌هوا‌ ، در راستای راهبرد جدید دولت استرالیا برای جذب بیشتر گردشگران پرجمعیت‌ترین کشور جهان و میزبانی از ۹۰۰ هزار گردشگر چینی در سال ۲۰۲۰ ،‌ برای هواپیما‌های خط هوایی ملی چین جهت استفاده از فرودگاه‌های استرالیا تسهیلاتی در نظر گرفته خواهد شد که حاصل آن کاهش بهای بلیط مسافرت بین دو کشور و رشد چشمگیر گردشگران چینی استرالیا خواهد بود .

استرالیا با تجربه رشد ۱۲ درصدی گردشگران چینی‌اش در سال ۲۰۱۲ بیشترین میزان رشد گردشگران چینی را در جهان داشت و براساس آمارها ، میانگین زمان اقامت گردشگران چینی در این کشور ۱۱ روز بوده است . در این شرایط کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با ادامه روند فعلی استرالیا در سال‌های آتی به یکی از سه مقصد برتر گردشگران چینی تبدیل شود .
استرالیا به پایتختی «کانبرا» ششمین کشور پهناور دنیاست و با ۴۵ میلیون نفر جمعیت ، صنعت گردشگری یکی از ارکان اقتصاد آن به شمار می‌رود . «سیدنی» و «ملبورن» دو شهر بزرگ استرالیا و دو مقصد اصلی گردشگری این کشور به شمار می‌روند .